Jak používat maziva pro samice

Používání mazivo není složité, ale existuje několik věcí, které všechny ženy by měly vědět o tom, jak se uplatnit maziva pro maximální potěšení.

Sexuální maziva pro ženy jsou vyrobeny pro snížení tření při sexu, takže sex zábavnější. Možná budete muset experimentovat najít ten správný vaginální maziva pro vás, ale budete příjemně překvapeni, jakmile jste našel své oblíbené.

Komfortní vaginální styk vyžaduje vaginální lubrikace. V menopauze, a to i před menopauzou, mnozí z nás nemůže spoléhat na produkování dost mazání, když ji potřebujeme, takže suchost pochvy je velmi časté stížnosti. 

 

Jak používat maziva pro samice

  1. před stykem používejte mazivo. Jak používat maziva pro samice. Pokud máte suché ruce, nemusíte používat zvlhčující mléko, které by mohlo obsahovat nežádoucí chemikálie, zejména uvnitř vás. Jen aplikujte několik kapek na prst, než se budete dotýkat pro hladší pocit.
  2. Používejte mazivo během styku. Není špatný způsob, jak používat loutna během styku. Můžete ji aplikovat přímo na své tělo nebo na penis. Můžete začít s trochou desetníku a pracovat odtamtud. Jistě, můžete narazit na bod, který je příliš velký, ale to lze snadno napravit papírovou utěrkou. Nechcete snížit všechna tření, ale ten práh je pro všechny osobní a Vy to budete vědět, až to budete cítit.
  3. Používejte mazivo pro sexy masáž. Protože jakýkoliv kvalitní loutna je bezpečný pro tělo, proč to nezkusit během nesexuální předehry? Používání masáže zad vám může pomoci v relaxaci s partnerem.

Jak si vybrat nejlepší ženskou mazivo

Existuje mnoho formulací maziv. Najít tu pravou pro tvé tělo a sexuální preference se může trochu experimentovat. Budete chtít jednu speciálně zkonstruovaný pro ženské tělo.

Pro vagínu je vždy příjemná volba přírodní maziva založená na rostlinném oleji jako je půda-Basedmaziva. Toto mazivo může zvýšit požitek a výkon během sexu. Na rozdíl od mnoha jiných maziv je ženské mazivo zcela přirozené, organické a na rostlinné bázi. Mohou být použity společně, obojí jako intimní mazacího i jako terapeutický masážní olej.

Obě maziva mohou poskytovat dlouhotrvající, smyslové mazání bez použití drsných chemikálií nebo konzervačních přísad. Opatluji si intimní okamžiky a prodlužte styk s touto ženskou mazivem.

Společnou složkou kvasnice-Basedivy je bohaté organické máslo, zejména kakaové máslo a máslo, které při použití na kůži zvlhčující a hladší vlastnosti.

Organický včelový vosk a vitamín E poskytují výživnou výživu, zatímco sladké organické mandlové oleje a slunečnicový olej nabízejí sametovou strukturu, která může výrazně zlepšit dotyk a intimní senzaci. Na rozdíl od jiných ženských maziv nemá kvasnice s výraznou vůní, chutí nebo barvou.

Tyto ženské mazivo doporučuje gynekologové jako bezpečnou a přirozenou alternativu k mnoha chemickým mazivem. Jejich jemný a výživový vzorec zaručuje, že bez ohledu na citlivost vaší pokožky. Zemina-Basedmaziva mohou zlepšit vaše pohlavní styk bez vedlejších efektů.

 

Yes OB