Zalecana dawka progesteronu kremu

Progesteron krem ​​dawkowanie zależy od aktualnego stanu hormonalnego i miesiączkowego. Poniżej przedstawiono ogólne zalecenia.

Dlaczego kobiety potrzebują progesteronu?

Zanim pójdziemy dalej, niech anwer pytanie dlaczego kobiety potrzebują progesteronu.

Progesteron jest potrzebna przez kobiety z wielu powodów, ale jednym z jego najważniejszych ról jest zrównoważenie lub przeciwstawić się skutkom estrogenów. Bez sprzeciwu estrogenów tworzy silne ryzyko zachorowania na raka piersi i raka rozrodczych.

Progesteron jest prekursorem wielu innych hormonów steroidowych, może znacznie poprawić ogólną równowagę hormonalną. Progesteron stymuluje również budujące kości, a tym samym chroni przed osteoporozą.

Jednakże, poziom progesteronu spadnie znacząco w okresie menopauzy. Młode kobiety mogą nawet mieć niski progesteron z powodu niezdrowego stylu życia.

Na szczęście, istnieje krem progesteronu, aby pomóc kobietom o niskim progesteronu. Krem może nawet opóźnić wczesną menopauzę.

Dawka progesteronu krem

Ważne jest, aby wiedzieć, że dawka progesteronu krem jest o bilansowania hormonów z prawidłową dawkę odpowiednią dla każdej osoby indywidualnej. Dobrym punktem wyjścia byłoby wykorzystanie fizjologicznej ilości ciała normalnie produkuje który jest około 20mg-30mg dziennie. Niektóre kobiety mogą potrzebować trochę mniej lub więcej w zależności od ich szczególnych objawów.

  • U kobiet przed menopauzą. Ogólna dawka wynosi 20-24 mg na dobę. Zastosuj go na 14 dni przed spodziewanym miesiączki, zatrzymując dzień lub tak przed miesiączki.
  • Dla kobiet po menopauzie. Generaldawkowanie wynosi 20 mg na dobę. Zastosuj tę dawkę dla 25 dni miesiąca kalendarzowego.

Te dawki progesteronu krem często działają bardzo dobrze, aby pomóc kobietom pokonanie z niskim poziomem progesteronu.

Najlepszy krem progesteronu

Teraz porozmawiajmy o najlepszy krem progesteronu. Istnieje tak wiele kremów progesteronu tam, ale Proferia jest jedynym produktem, który myślimy już teraz.

Proferia kradnie naszą uwagę, ponieważ ten produkt jest bezpieczny, wszystkie naturalne miejscowe krem progesteron, który może pomóc w przywróceniu równowagi hormonalnej i przeciwdziałania skutkom dominacji estrogenu.

Krem Proferia zawiera meksykański Dziki Yam – wykazano, że jest doskonałym źródłem naturalnego progesteronu. Organizm ludzki nie może przekształcić meksykańskiego ekstraktu z dzikich Yam w progesteron. Progesteron musi być ekstrahowany z meksykańskiego dzikiego Yam w warunkach laboratoryjnych, gdzie może być następnie standaryzowany i przetestowany pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności.

Progesteron może być ekstrahowany z dzikich Yam w warunkach laboratoryjnych, jak to jest w Proferia, a wynik końcowy jest Bio-identyczny hormon, który jest idealny dla kobiet cierpiących na zaburzenia równowagi hormonalnej.

 

Proferia