Většina doporučené způsoby, jak rychle zvýšit libido u mužů

Z každých pěti mužů, jedna trpí nízkou libido z důvodu fyzických a psychologických důvodů. Naštěstí existují způsoby, jak rychle zvýšit libido u mužů.

Mít sex poskytuje četné emocionální a fyzické zdravotní výhody. A co je nejdůležitější, sex je zapotřebí, který je třeba řešit. Nedostatek sexu kvůli nízké libido může vést k nespokojenosti a neštěstí ve vašem vztahu. Dobrou zprávou je, že existuje mnoho způsobů, jak rychle a dokonce přirozeně zvýšit libido u mužů.

Můžete zde naučit, jak rychle zvýšit libido u mužů.

Poradit od profesionála by mělo být prioritou, ale můžete oživit váš sexuální život s těmito rychlými způsoby libido-posílení, zatímco vy se na to.

1. Jezte správné potraviny. Chcete-li zůstat na vrcholu své sexuální hry, dávat pozor na tyto potraviny, a ujistěte se, že jejich přidání do svého běžného režimu.

  • Želatinovaný maca, kajenský pepř, dýňová semínka, meloun, jahody, vejce.

2. Do cvičení. Některá cvičení, které můžete použít s cílem zlepšit svůj sexuální apetit, jsou vzpírání, jóga, turistika a plavání.

3. Mají relaxaci. Jedním z hlavních faktorů, které přispívají k nízké libido je stres. Zvýšená stres vyšplhá hladiny tělesných kortizolu. Kortizol antagonizuje účinky testosteronu vašeho těla.

Stres také zvyšuje produkci dvou enzymů známých jako 5-alfa-reduktázy a aromatasy, které rozkládají testosteron. Takže je potřeba, aby se vaše stresu pod kontrolou.

You can do different mental exercises to relax your body. You can learn to practice progressive muscle relaxation or try meditation.

4. Get sunlight. Low libido is related to testosterone deficiency. Vitamin D improves the testosterone levels in the body. Research has shown that about 60% of people living in the U.S. have Vitamin D deficiency.

So you should get at least 30 minutes of sun exposure daily and try to get out more in the open air.

Is there any supplement to help further?

Yes, there is a supplement to help you further in getting your vitality back in bed. The supplement is FertilityBlend for Men by Daily Wellness Company.

Don’t think FertilityBlend for Men is only designed to improve male fertility, this supplement contains natural ingredients that can also increase your libido and even your overall health.

První složka v FertilityBlend pro muže je L-karnitin. To je aminokyselina, která se ukázala být k tvorbě aktivního spermií důležité.

Další složkou v mužské dodatku je ferulové kyseliny, antioxidant, který je obsažen v Dong Quai. Tato komponenta je možné zvýšit kvalitu spermií.

FertilityBlend také obsahuje vitamin C a E, zelený čaj a selen. Fungují s cílem zlepšit celkovou sexuální a reprodukční zdraví tím, že sníží poškození volnými radikály.

K dispozici jsou také zinek a B vitamíny (B6, B12 a kyselina listová), které jsou kritické živiny v mužské sexuální a reprodukční systém pro správné metabolismus hormonu, vitality, tvorbu a pohyblivost spermií.

Rozhodnete-li se zahrnout FertilityBlend pro muže ve své každodenní stravě, pak jste udělali správné rozhodnutí!

Fertility Blend
Většina doporučené způsoby, jak rychle zvýšit libido u mužů