Tajemnice, jak szybko wzbudzić seksualnie kobietę

Więc nie jest kobietą wiesz, a chcesz ją wzbudzić seksualnie. Jeśli tak, to musisz nauczyć się wielkie tajemnice, jak szybko pobudzić seksualnie kobietę.

Nie wszystkie kobiety są świadomi, w jaki sposób wyzwolić ich podniecenie seksualne. To oznacza tylko, że ważne dla was jest jak człowiek być świadomy technik wobec kobiecego podniecenia seksualnego.

Tak więc, w jaki sposób można dokonać jej pragnąć jakiegoś trzaskanie? Wszystko zaczyna się wiedząc, jaką dziewczyna jest twój partner. Jest ona konserwatywna lub dzikich? Po pomyślnym zorientowaliśmy się, można wziąć na jeden z następujących sposobów obudzi? Horniness górę. Pobudzają zmysły i doprowadzić ją do orgazmu, że dzikie jak profesjonalista.

Oto sposoby, jak szybko wzbudzić seksualnie kobietę.

Niektóre osoby muszą czuć się bezpiecznie, aby je włączyć. Inni chcą czuć się wyzwani. Niektórzy muszą się czuć seksownie lub pożądać. Inni chcą się trochę przestraszyć. Dowiedz się, jak lubi się czuć, i potęguj te uczucia.

Na przykład wiele kobiet kojarzy podniecenie z poczuciem pożądania. Jeśli tak jest, będziesz chciał ją okrzyknąć komplementami. Daj jej znać, jak bardzo jej pragniesz. Powiedz jej, że myślisz o niej przez cały dzień i nic więcej nie da.

Powiedz, że cię kocham, dostosuj słowa, mowę ciała i gesty, aby pokazać jej, jak bardzo ci zależy.
Możesz ją drażnić. Z zasłoniętymi oczami i drażnij się po całym jej ciele, unikając jej gorących punktów. Za pomocą grzbietów dłoni pieszczą jej nogi, plecy, biodra, twarz i szyję. Kiedy przesuwasz się po jej piersiach, opuść palce dłoni o cal od powierzchni, aby poczuła Twoje ciepło unoszące się nad nią.

Nie spiesz się. Podejdź bliżej jej gorących punktów, a następnie odsuń się, by doprowadzić ją do pożądania. Dłuższe trzymanie się może wywołać bardziej intensywną reakcję, gdy w końcu dotkniesz miejsc, które pragną twoich dłoni, ust i języka.

Pobudzaj jej umysł. Jeśli jej umysł nie jest obecny w doświadczeniu seksualnym, jej zdolność do podniecenia będzie trudna.

Mózg jest największym narządem płciowym, więc najpierw stymuluj swój umysł przed przejściem do stref erogennych jej ciała. Sprawienie, by poczuła się bezpiecznie i komfortowo, jest pierwszym krokiem do rozbudzenia umysłu, a następnie zapewnienia jej zaufania.
Zapytaj ją, co lubi i działaj na tym! Pozwól jej być twoim nauczycielem i przewodnikiem jej ciała. Wielu mężczyzn zakłada, że ​​wiedzą dokładnie, jak im się podoba kobieta na podstawie przeszłych doświadczeń lub tego, co widział w filmach, ale każda kobieta jest inna i jest podniecona różnymi zestawami wyzwalaczy seksualnych.

Porozmawiaj z nią przed podjęciem jakiejkolwiek aktywności seksualnej, aby dać jej możliwość powiedzenia ci, co ona dla niej robi. Nie tylko sprawia to jej przyjemność, ale także sprawia, że ​​czuje się swobodnie, wiedząc, że zależy ci na jej zadowoleniu, tak samo jak na swoim. I to jest ostateczny podniecenie.

Jak podniecić seksualnie kobietę olejkami smarowymi

Ostatnim sekretem wzbudzenia seksualnej kobiety jest jej nawilżenie. Używaj naturalnego i organicznego smaru, takiego jak smar na bazie oleju YesOil (YesOB), nie tylko do zwilżania jej pochwy, ale także całego ciała.

Kiedy kobieta staje się mokra, oznacza to, że pobudziła się seksualnie i jest gotowa do penetracji. Ale nie spiesz się z eksploracją jej pochwy, najpierw wykonaj zmysłowy masaż na jej ciele. Kobiety kochają proces.

Sam YesOB to organiczny środek smarny wykonany z najlepszych naturalnych składników. Ten aksamitny środek smarny został zaprojektowany, aby stymulować przyjemność podczas uprawiania miłości i wzmocnić najbardziej intymne chwile.

Z pierwszej na świecie certyfikowanej organicznej serii intymnych środków smarnych, YES Lubricant został starannie opracowany z wysokiej jakości naturalnych składników, w tym organicznych olejów roślinnych, masła kakaowego i wosku pszczelego.

Smar można łatwo zmyć, ale jego naturalny i organiczny makijaż zapewnia, że ​​okaże się korzystny dla skóry i nie spowoduje uszkodzenia ani podrażnienia, jeśli zostanie nałożony.

Tak więc, aby podniecić kobietę seksualnie, nie zapomnij zaangażować YesOB!

 

Yes OB