Jak stosować środki smarne dla kobiet

Korzystanie smar nie jest trudne, ale istnieje kilka rzeczy, wszystkie kobiety powinny wiedzieć o tym, jak stosować środki smarne dla maksymalnej przyjemności.

smary seksualne dla kobiet są wykonane w celu zmniejszenia tarcia podczas seksu, co seks bardziej przyjemna. Być może trzeba eksperymentować, aby znaleźć odpowiedni smar pochwy dla Ciebie, ale będziesz mile zaskoczony, kiedy już znalazł swój ulubiony.

Wygodne stosunek pochwowy wymaga nawilżenia pochwy. W okresie menopauzy, a nawet przed menopauzą, wielu z nas nie może liczyć na produkcję wystarczającej smarowanie, kiedy tego potrzebują, więc suchość pochwy jest bardzo powszechną dolegliwością. Nawet wtedy, gdy jesteśmy w stanie wyprodukować wystarczającą wilgotność pochwy, smary mogą dokonać penetracji pochwy … dobrze, lepiej.

Jak stosować środki smarne dla kobiet

  1. Użyj środka smarnego przed stosunku. Jak stosować środki smarne dla kobiet. Jeśli masz suche ręce, nie trzeba używać balsam nawilżający, który może zawierać niechciane chemikalia, zwłaszcza wewnątrz Ciebie. Wystarczy nałożyć kilka kropli na palec, zanim dotknie Cię, aby uzyskać gładszy dotyk.
  2. Użyj środka smarnego podczas stosunku. Nie ma złego sposobu, aby używać Lube podczas stosunku. Można go stosować bezpośrednio do ciała, lub do penisa. Możesz zacząć od Dime wielkości lalki i pracować stamtąd. Pewnie, można napotkać punkt, w którym jest za dużo, ale to łatwo zaradzić papierowym ręcznikiem. Nie chcesz ograniczać całego tarcia, ale ten próg jest osobisty dla wszystkich i będziesz wiedział, kiedy to czujesz.
  3. Użyj smaru do masażu sexy. Skoro wszelki dobry-różnice jakościowe Lube jest ciało-kasa, dlaczego nie próbować ono podczas nonsexual gra wstępna? Korzystanie z niego do pomocy masaż pleców może zająć rzeczy od relaksu do swojego partnera.

Jak wybrać najlepsze kobiece smar dla Ciebie

Istnieje wiele preparatów smarów. Znalezienie odpowiedniego dla ciała i preferencji seksualnych może zająć trochę eksperymentów. Będziesz chciał jeden specjalnie zaprojektowany dla kobiecego ciała.

Dla pochwy, olej roślinny na bazie oleju naturalnego jak YES Oil-Based Lubricants jest zawsze miły wybór. Ten żeński smar może zwiększyć przyjemność i wydajność podczas seksu. W odróżnieniu od wielu innych środków smarnych, samica jest całkowicie naturalna, ekologiczna i roślinna. Mogą być używane razem, zarówno jako intymne Lube i jako olejek do masażu terapeutycznego.

Oba smary mogą zapewniać długotrwałe, zmysłowe smarowanie bez użycia agresywnych chemikaliów lub konserwantów. Pielęgnować te intymne chwile i przedłużyć swój stosunek z tej kobiecej smaru.

Wspólnym składnikiem YES Oil-Based Lubricants jest bogate masło organiczne, w szczególności masło kakaowe i masło shea, które zarówno mają właściwości nawilżające i wygładzające po nałożeniu na skórę.

Wosk organiczny pszczoły i witamina E zapewniają odżywienie skóry, a słodki organiczny olejek migdałowy i olej słonecznikowy oferują aksamitną konsystencję, która może znacznie zwiększyć dotyk i intymne uczucie. W przeciwieństwie do innych smarów żeńskich, YES Oil-Based Lubricants nie mają żadnego silnego zapachu, smaku lub koloru.

Ten żeński smar jest zalecany przez ginekologów jako bezpieczną i naturalną alternatywę dla wielu chemicznych środków smarnych. Ich miękka i odżywczy formuła zapewnia, że bez względu na to, jak wrażliwa jest Twoja skóra. YES Oil-Based Lubricants mogą zwiększyć swoją przyjemność stosunek płciowy bez skutków ubocznych.

 

Yes OB