Souvislost mezi problémy s erekcí a alkohol

Problémy s erekcí dochází, když nemůžete dosáhnout pevné erekce mít pohlavní styk. Je nějaká souvislost mezi problémy s erekcí a alkoholu?

Zdravotní experti na celém světě se shodují, že malé množství alkoholu, zejména červeného vína, může být dobré pro vás. Pití v mírném množství může uvolnit sexuálních zábran, zintenzivnění libido a dočasně zvýšit pocit pohody a sebeúcty.

Ale nadměrné konzumace postupně stlačuje ty prchavé okamžiky euforie a nakonec vede k onemocnění známé jako alkohol impotence.

Alkohol způsobuje problémy s erekcí a dalších zdravotních problémů.

V případě potřeby mohou alkohol uspět jako afrodiziakum v přimět lidi „v náladě“, že může dojít k selhání při realizaci. Při erekci se penis naplní krví pak cévy úzké, brání zpětnému toku, takže penis zůstane vztyčený.

V krátkodobém horizontu, nadměrná alkoholu způsobuje, že krevní cévy v penisu expandovat, což umožňuje větší průtok krve, ale zabrání se plavidel, zavření. V důsledku toho, že penis může stát vzpřímeně, ale ne tak zůstane, protože tam není nic, aby se zabránilo zpětnému toku.

Z dlouhodobého hlediska, nadměrná alkohol vlastně poškození krevních cév a přispívá k hypertenzi a dokonce i onemocnění srdce, obě faktorů, které přispívají k erekci problém nebo erektilní dysfunkce. U zdravých mužů, mírná konzumace alkoholu by neměla způsobit problémy s erekcí a dalších zdravotních problémů.

Alkohol impotence ošetření.

If you are a heavy drinker and at the same time you have erection problems, the best treatment is stopping your alcoholism. There is no other way.

Excessive alcohol consumption must be the main cause of your erection problem. In fact, alcohol also causes other health problems, such as brain damage, kidney failure, liver disease and cancer.

In addition to stopping your alcoholism, it will be very helpful if you also take VigRXPlus.

VigRXPlus is the second version of one of the best selling male enhancement products! The product was first launched in 2002 as “VigRX for men” and have helped 1000’s of men around the world. After years of research a new product was launched called “VigRXPlus” with a new and optimized formula.

VigRXPlus ingredients include epimedium leaf extract, damiana, ginkgo biloba, panax ginseng and bioprene. VigRXPlus benefits:

  • Bigger erections (both length and girth).
  • Longer lasting erections.
  • Stronger erections.
  • Increase in sexual desire.
  • Last longer in bed.
  • Better orgasms.

Take 2 pills of VigRXPlus a day with a glass of water.

VigRXPlus, however, is not a fast acting pill that you can take and enjoy after 30 min. it’s more like a long term solution to your problem. Your results will gradually build up and after 4 months you should feel the full effect of the pills.

VigRX Plus