Sen ne yemek vardır: erkek doğurganlık için en iyi diyet planı

erkekler için bir doğurganlık diyet planı hakkında merak ediyor musunuz? Ne bir adam gebelik öncesi aşamasında yediği Eğer doğurganlık sorunları yaşıyorsanız, özellikle önemlidir.

Ne yersen osun.

Ne yersen osun. Yani sperm vardır. Sperm ne yemek inanılmaz duyarlı olduğunu ortaya çıktı. Biz doğurganlık için iyidir besinleri yediğinizde sperm sayımları artış, hareketliliği ve morfolojisi daha iyi ve sperm içine bile DNA sağlıklı olduğu ortaya çıktı.

Sağlıklı sperm DNA’sı terime taşıyacak sağlıklı bir bebek yaratmak ihtimalini arttırırken düşük ve doğum defektleri riskini azaltır, Peki sağlıklı sperm yapan nedir? Hadi bulalım.

erkek doğurganlığı artırmak için en iyi diyet planı.

Sizin diyet olarak her bit, dengeli, çeşitli ve besleyici olmalıdır. balık, sebze bol ve tahıl içeren Sağlıklı bir diyet daha aktif sperm demektir. Öte yandan, trans yağ bir diyet yüksek meni sperm sayısını düşürebilir.

Gelecekteki babalar için bazı spesifik tavsiye:

  • C vitamini ve diğer antioksidanlar açısından zengin yiyecekler yeyin. Bu besinler sperm kusurları ve boost motilite (hareket) önlemeye yardımcı olur.
  • Yeterince çinko alın. Çinko eksikliği sperm yığın birlikte olmak ve kısırlığa yol açabilir. Büyük kaynaklar size günlük ihtiyaç istiridye, ekstra yağsız dana bonfile, pişmiş fasulye ve koyu tavuk eti dahil çinko yardımcı olacak.
  • Fuel up on folic acid. Men with low levels of this key B vitamin have trouble producing healthy sperm. You may be able to get the daily minimum of 400 micrograms from fortified breakfast cereals, leafy greens, legumes, and orange juice.
  • Cut out (or cut back on) alcohol. An occasional drink is generally considered safe, but studies show that drinking wine, beer, or hard liquor daily can reduce testosterone levels and sperm counts and raise the number of abnormal sperm in your ejaculate.

Take supplement every day.

You will also need to take supplement every day. A supplement is no substitute for a healthy diet, but it can help you make sure you’re getting the nutrients you need.

erkek doğurganlık için en iyi ek maddeler yönünden çok zengin olan Semenax olduğunu bu vitaminleri, mineraller ve diğer yararlı maddeler içermektedir.

Hatta doğurganlık, ama bütün cinsel deneyimini artıracak Semenax sadece.

hissettiğini cinsel haz boşalmak olacak meni miktarına bağlıdır; tabii ki, daha yüksek hacimlerle daha iyi olacak. semen miktarı da kasılmaları için gerekli olacak kaç kaslar belirleyecek ejaculated edilecek olmasıdır. daha yoğun ve bu olacak güçlü, daha yoğun orgazm olacak.

Ve güçlü aktif maddeler ile, Semenax genel meni kalitesini artırmak ve hacmini artırmak için mükemmel çalışır.

Semenax
Sen ne yemek vardır: erkek doğurganlık için en iyi diyet planı