Prostat için araçlar

prostat büyümesi olan erkekler hayatlarının büyük rahatsızlık yaşamaya gerekir ve çoğu durumunu rahatlatmak amacıyla ilaç kullanmakta tereddüt yoktur.

Benign prostat hipertrofisi.

Bir erkeğin prostat bezi hayatı boyunca büyümeye devam ediyor. Yaşlı erkekler prostat büyümesi olan sorunları daha olasıdır nedeni budur. Bu durum, prostat kanseri olan aynı şey değildir, iyi huylu prostat hipertrofisi (BPH), olarak adlandırılır.

Bu farklı şekillerde ele alınır iki ayrı sağlık koşullardır. Benign noncancerous anlamına gelir. Ancak, hatta kanser olmadan, genişlemiş prostat rahatsızlığı ve komplikasyonlara neden olabilir.

sık idrara çıkma, idrar istemsiz kaybı, idrar zayıf akım ve idrar yaparken acı veya boşalma sonrasında: include Bu durum tecrübe mesane sorunları olan adamlar.

Tedavisi.

genişlemiş prostat bezinin için çeşitli tedavi seçenekleri vardır, bunlar yaşam tarzı değişiklikleri, ilaç, kateterler ve cerrahidir. Burada ilaç tartışırken üzerinde durulacak.

Büyümüş prostat ilacı.

Prostat için ana tedavi yaşam tarzı değişiklikleri olmalıdır. Onlar ilaç kullanmak yönlendirilir, böylece Ama yaşam tarzı değişiklikleri bazen bazı erkeklerde etkili bir işe yaramaz.

Burada prostat büyümesi ile başa çıkmak için genel ilaçlar şunlardır:

1. Alfa blokerler. Çiş kolaylaştırır sizin mesane ve prostat, kasları rahatlatıcı bu iş. Bunlar prostat boyutunu değiştirmez, ancak işemek için gece ve diğer belirtilerin de uyanma, idrar akışına yardımcı yoktur. Ve sonuçları görmek için uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız; bunlar genellikle hemen çalışır.

If you have high blood pressure and BPH, alpha blockers may be a good option for you because they treat both conditions.

Side effects: Since alpha blockers affect your blood pressure, they can make you feel very tired and cause dizziness, fainting, headaches, lightheadedness and low blood pressure.

2. Five-alpha reductase inhibitors (5-ARIs). These stop your body from creating one of the hormones that makes your prostate larger. They prevent growth and in some cases even shrink it. This can improve your urine flow and ease other BPH symptoms as well. They seem to be most helpful to men with very large prostates.

It can take up to 6 months to see the full effects of 5-ARIs, and you have to keep taking them to get results.

Side effects: erectile dysfunction, lower sex drive and retrograde ejaculation.

3. Phosphodiesterase-5 Inhibitors. They smooth muscles in the bladder and prostate, which can help ease BPH symptoms.

There are several kinds of phosphodiesterase-5 inhibitors, but the Food and Drug Administration has approved only Tadalafil (Cialis) to treat BPH. It’s not used as often as other drugs, but if you have erectile dysfunction and BPH, it’s another option.

Side effects: when you take Cialis, you might get back and muscle pain, headaches, redness and warmth or burning on the upper body, a stuffy nose, an upset stomach after eating and vision problems.

An alternative solution.

In many cases, medications have been proven effective in curing enlarged prostate. But as you can read above, each type of medication always brings side effects. Some side effects are even very serious.

Vita Bakiyesinden bir ek – risklere de sağlığınızı koymak olmaz prostat büyümesi yardım için alternatif çözüm ProstatePlus olduğunu.

ProstatePlus içinde malzemeyi% 100 doğal. Onlar Saw Palmetto, ısırgan otu, yeşil çay, kedi tırnağı, B6 vitamini ve E vitamini içerir

ProstatePlus maddeler ana akım medyanın ve araştırma klinikleri ve kuruluşlardan birçok formlarda sergilendi.

Sadece günlük ProstatePlus 2 kapsül almak ve bu ek etkileri hemen başlayabilir.

ProstatePlus iyi prostat sağlığı için yapabiliyor. Böyle inflamasyon, karın tonu eksikliği, sık idrara çıkma ve hatta kötü cinsel fonksiyon olarak prostat sorunları, hafifletmeye yardımcı olabilir.

Male Extra