Progesteron pomóc menopauzy i przyrost masy ciała

Przyrost masy ciała w okresie menopauzy jest bardzo powszechne. Na szczęście jest progesteron, aby pomóc kobietom, które doświadczają menopauzy i przyrost masy ciała.

Dlaczego kobiety przytyć w okresie menopauzy

Dlaczego kobiety zyskują znaczącą wagę w okresie menopauzy? Odpowiedź naukowa będzie bardzo długa.

Jednak możemy krótko powiedzieć, że od okresu dojrzewania aż do menopauzy, kobiety mają tendencję do przechowywania tłuszczu w biodrach i udach jak podskórnej tkanki tłuszczowej.

Jednak w okresie menopauzy, niski poziom estrogenów promować odkładanie tłuszczu w okolicy brzucha jak na tłuszczu trzewnego, który jest powiązany nie tylko przyrost masy ciała lub otyłości, ale nawet innych problemów zdrowotnych, takich jak insulinooporność, cukrzyca typu 2 i choroby serca.

Progesteron w leczeniu menopauzy i przyrost masy ciała.

Progesteron może być stosowany w leczeniu objawów menopauzy, które obejmują przyrost wagi.

W okresie menopauzy większość kobiet doświadczy nierównowagi hormonalnej. Ich poziom estrogenów i progesteronu spadek znacząco prowadzące do niektórych problemów zdrowotnych, w tym przyrost masy ciała.

Biorąc pigułki estrogenu, jednak, nie jest zalecane, ponieważ ma tendencję do powodować bardziej poważne zaburzenia równowagi hormonalnej u kobiet po menopauzie. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie kremu progesteronu.

Dlaczego progesteron śmietany? To dlatego, że progesteron jest optymalnie dostarczana do organizmu, gdy stosowane przez skórę, w przeciwieństwie do podawany doustnie.

Jak przezwyciężyć problemy z progesteronem i przyrost masy ciała menopauzy

Proferia jest krem progesteron, który można użyć, aby przywrócić równowagę hormonalną.

Proferia zawiera wysoce rozpuszczalny ekstrakt z dzikiego Yam jako podstawa dla jego wysoki współczynnik absorpcji, jak również 500mg progesteronu USP na uncję. Nie zawiera ropy naftowej, lanoliny lub innych składników pochodzenia zwierzęcego.

Proferia jest wegetarianinem i wegańskim. Krem nie zawiera produktów pochodzenia zwierzęcego i nie jest badany na zwierzętach. Proferia jest zalecany tylko do stosowania miejscowego i nie jest przyjmowany doustnie.

Możesz zastosować krem Proferia do cienkich obszarów skóry, takich jak szyjka, piersi, wewnątrz ramion itp. W celu uzyskania najlepszych rezultatów należy stosować Proferia raz na dobę lub zgodnie z zaleceniami świadczeniodawcy.

 

Proferia