progesteron krem ​​yan etkileri nelerdir?

Progesteron krem ​​onların hormonal denge ve genel sağlığını kazanması için birçok kadını yardımcı olmuştur. Ama progesteron krem ​​hiçbir yan etkileri var mı?

Eğer kısırlık, myom, endometriozis, PMS ya menopoz olumsuz yan etkileri muzdarip musunuz? Eğer öyleyse, doğal progesteron krem ​​Acınızı neden olan hormon dengesizlik cevap olabilir.

Gerçekten de, progesteron krem ​​Hormonlarını dengelemek ve rahatlatmak veya tamamen size boğulmuş oldum bazı sağlık sorunlarını ortadan kaldırmak yardımcı olan doğal bir yoldur.

Progesteron krem ​​ya da doğal olarak üretilen progesteron veya progestinler adlandırılan sentetik progesteron analogları ile yapılabilir.

Progesteron krem ​​yüksek yağda çözünür ve çok iyi cilde uygulanması ile emilir. lokal kremi formunda kullanılması progesteron kullanıcı kontrol etmek ve her bir kullanımı ile gövdesine uygulanan progesteron miktarı değişiklik sağlar.

progesteron krem ​​yan etkileri.

progesteron krem ​​yan etkileri var kullanacak? Kısa cevap belki, ama doğru kullanmak değilse.

o biraz önemli çünkü biz progesteron krem ​​kullanmak için uygun bir yol tartışırken çok fazla zaman harcadım nedenidir.

Bazı kadınlar ciddiye tekrar denemek asla progesteron krem ​​ama (doz veya haksız uygulamadan yerinden) nedeniyle bir kötü deneyimini kullanarak yararlanabilir.

progesteron kadınlar deneyimi (oldukça kolay düzeltme olan) kendi vücut için çok fazla kullanan ile yapmak zorunda yan etkilerinin çoğu.

doğru progesteron krem ​​uygulayın.

If you are not applying progesterone cream correctly it may not be effective. The best areas for application are places in which capillaries are dense and close to the surface of the skin, such as:

  • Face.
  • Neck.
  • Upper chest.
  • Breasts.
  • Inner arms.
  • Palms of hands and feet.

Avoid putting progesterone cream on the fattiest areas of the body, as this may inhibit proper absorption. Fat will store the progesterone, rather than allow it to move into the bloodstream, circulate and be utilized by the body. In addition, rotate where you apply the cream each time you use it to avoid saturation.

The dose of progesterone cream that you use each day will vary (sometimes significantly) from person to person. But we’ve found the average dose to be somewhere between 20 to 40mg per day.

The recommended progesterone cream to use.

Kullanmak için önerdiğimiz Progesteron krem ​​Proferia olduğunu. nedeni Proferia doğal malzemelerden yapılmış olmasıdır.

Meksika yabani yam – Proferia krem ​​çok güçlü ana madde ile birlikte gelir. Meksika yabani yam doğal progesteron mükemmel bir kaynağı olduğu gösterilmiştir.

doğal malzemelerden yapılmış olduğundan, hiçbir ciddi ya da olumsuz yan etkiler Proferia almaktan bildirilmiştir.

Ne Proferia alacağınız sadece sağlık yararları olduğunu. Kanıtla!

Proferia