příčin zvětšení prostaty a léčba

Jedním z nejčastějších problémů s prostatou je rozšíření. Zde se budeme učit příčin zvětšení prostaty a pokusit se najít léčbu.

zvětšení prostaty je také známý jako BPH nebo benigní hyperplazie prostaty. BPH je považován za normální stav mužského stárnutí a mnoho mužů starších než 80 let mají příznaky BPH.

Příčiny zvětšení prostaty.    

Prostaty příčiny rozšíření jsou skutečně neznámé. Neexistuje žádná shoda mezi lékaři na přesně to, proč je prostata začne zvětšit, ačkoli to je široce spekuloval, že přebytek určitých hormonů může být katalyzátorem.

Jedna studie ukázala vysokou korelaci mezi úrovní DHT (dihydrotestosteronu) v krvi a zvětšené prostaty. Naopak, muži s nízkou hladinu DHT nepociťují zvětšených prostat.

Estrogen byla také spojena se zvětšením prostaty. Jako muži věku, méně testosteronu je nalezený v krevním řečišti vytváří větší podíl estrogenu. Vysoké hladiny estrogenu byly zdokumentovány jako marker pro tento stav také.

Příznaky zvětšení prostaty.

  • Neúplného vyprázdnění močového měchýře.
  • Nykturie, který je potřeba močit dvakrát nebo vícekrát za noc.
  • Kličkování na konci svého proud moči.
  • Inkontinence, nebo únik moči.
  • Potřeba namáhat při močení.
  • Slabý proud moči.
  • Náhlé nucení na močení.
  • Zpomalenou nebo opožděné proud moči.
  • Bolestivé močení.
  • Krev v moči.

Jaká je správná léčba zvětšení prostaty?

Jakmile je diagnóza zvětšení prostaty vyrobena, může váš lékař nedoporučil okamžitou léčbu, pokud symptomy jsou mírné.

Likely, one or more exams will be conducted per year to be sure that you are not developing any complications from prostate enlargement.

Some precautions can help to avoid worsening of symptoms of prostate enlargement and complications.

Do not delay urination once you experience an urge. Urinate as soon as you feel the urge, and empty the bladder completely.

Taking the right supplement is also necessary to maintain prostate health and treat prostate enlargement.
And the supplement we highly recommend is ProstatePlus. This supplement is responsible helping you have a healthy prostate.

ProstatePlus is a product that is made up of all natural ingredients which are safe for human use. This is an ideal product to help reduce inflammation or irritation on your prostate. It is meant to reduce symptoms for those men who experience such abnormal prostate enlargement.

The supplement will help solve problem associated with urination difficulties and make you feel comfortable. It is an easy product to use and does not need instruction from the doctor.

Male Extra