Nejlepší dieta pro zdraví prostaty

Správná výživa může předejít problémům s prostatou. V tomto článku najdete některé dobré dieta tipy pro zvýšení své zdraví prostaty.

Prostata je součástí mužského reprodukčního systému, to je žláza, která obklopuje močový měchýř a močová trubice. Jedná se o velikosti vlašského ořechu a roste po celý život člověka.

Jak jste věku, je důležité udržet si zdravou prostatu. Žláza může být zvětšena, a rakovinu prostaty je jednou z nejčastějších typů rakoviny u mužů. Nicméně, jíst zdravou vyváženou stravu lze zabránit riziku.

Doporučená strava pro udržení zdraví prostaty.

Místo toho se zaměřuje na specifické potraviny, dietitians, lékaři, a výzkumné pracovníky tout celkový vzor zdravé výživy – i zdravé výživy je jednodušší, než si možná myslíte. Stručně řečeno, tady je to, co odborníci doporučují:

  1. Jezte alespoň pět porcí ovoce a zeleniny denně. Jít pro ty s hlubokým, světlé barvy.
  2. Vyberte si celozrnný chléb místo bílého chleba, a zvolte Celozrnné těstoviny a cereálie.
  3. Omezte spotřebu červeného masa, včetně hovězího, vepřového, jehněčího a kozího a zpracované maso, jako Bologna a párky v rohlíku. Ryby, bez kůže drůbeže, fazole a vejce jsou zdravější zdroje bílkovin.
  4. Vyberte zdravé tuky, jako je olivový olej, ořechy (mandle, vlašské ořechy, pekanové ořechy), a avokádo. Limit nasycených tuků z mléčných výrobků a dalších živočišných produktů. Vyhnout se částečně hydrogenované tuky (trans-mastných kyselin), které jsou v mnoha rychlého občerstvení a balených potravin.
  5. Vyhnout cukru slazených nápojů, jako jsou limonády a mnoho ovocných šťáv. Sladkosti jako příležitostný léčit.
  6. Cut down on salt. Choose foods low in sodium by reading and comparing food labels. Limit the use of canned, processed, and frozen foods.
  7. Watch portion sizes. Eat slowly, and stop eating when you are full.

Add supplementation.

One more component that you need to add in your daily diet is supplementation. What we mean here is certainly a supplement that can be used by men for taking care of their prostate. Diet for prostate health will not be complete without such supplement.

There are many prostate supplements you can find on the market, but one of the most prominent ones is ProstatePlus.

When it comes to ProstatePlus, the product has received a great deal of attention and praise from top-notch publications and platforms. For instance, the formula has been featured by Healthline, WebMD, and Dr. Axe.

ProstatePlus je vše-přírodní bylinné doplněk, který podporuje dobré zdraví prostaty. To může pomoci zmírnit problémy s prostatou, jako je zánět, nedostatek břicha tónu, časté močení, a špatné sexuální funkce.

S tímto typem pozitivní pozornost, můžete si být jisti, že jste dělat inteligentní rozhodnutí pro vaše zdraví prostaty. Budete okamžitě zaznamenat zlepšení své zdraví, které je třeba pro lepší a pohodlnější životní styl.

Male Extra