Mezi významné funkce progesteronu pro ženy život

Progesteron stimuluje a reguluje různých tělesných funkcí, jako je například ovulaci, a hraje hlavní roli v zachování těhotenství.

Tento hormon je produkován a uvolňován vaječníky a nadledvinek. To je také používán v kombinaci s estrogenem v rámci hormonální substituční terapii, pomoci regulovat množství estrogenu jít do těla.

Výzkum ukázal, že v případě, estrogen je podáván bez progesteronu, existuje zvýšené riziko rakoviny dělohy a prsu.

Mezi funkce progesteron u žen života

Funkce progesteronu by se neměly podceňovat, je zapotřebí, aby všechny ženy měly zdravý život, udržovaly rovnováhu hormonů a zabránily riziku prsu nebo reprodukčních rakoviny. Jakákoliv významná odchylka od normy může vést k řadě nepříjemných symptomů způsobených rychlou estrogenní dominanci.

Některé z těchto příznaků se bohužel těžko vyprávějí z obvyklé únavnosti a stresu, které jsou přítomny v našem každodenním životě. Mnoho příznaků je velmi běžné v tom, jak se ženy cítí během menopauzy.

Únava, podráždění, úzkost, přírůstek váhy, nafouklost, deprese, bolesti hlavy jsou jen pár otázek, s nimiž se ženy vypořádují, když se propadne progesteronových hladin, o vážnější problémy, jako je absence doby, tělesných poruch a dokonce rakoviny.

Ženy s nízkým progesteronu se často předepisují k léčbě progesteronu, stejně jako k odběru některých prášků progesteronu nebo sloučenin v progesteronu.

Příznaky nízkého progesteronu

Progesteron je důležitý po celý život, ale je obzvláště důležitý během vašich porodní let. Pokud nemáte dost progesteronu, můžete se snažit o pád těhotné a mít problém s ubyosem.

U žen, které nejsou těhotné, může nízký progesteron způsobit abnormální krvácení. Všimněte si však, že nepravidelné doby mohou také označovat špatně fungující vaječníky, jakož i nízký progesteron. Zde jsou některé symptomy nízkého progesteronu v netěhotných ženách:

  • Nízká sexuální libido.
  • Úzkost nebo deprese.
  • Bolesti hlavy nebo migrény.
  • Nepravidelné menstruální cyklus.

Máte-li některé z těchto příznaků nízkého progesteronu, navštivte svého lékaře a vyzkoušejte hormonální test.

Jak léčit nízký progesteron

Nejběžnější léčbou léčby nízkého progesteronu je hormonální substituční terapie (HRT). Jedná se o rychlý a sebevražedný způsob boje proti hormonální nerovnováze, ale zároveň je to s vážným a potenciálně smrtelným vedlejším účinkem a ukázalo se, že zvyšuje riziko několika typů rakoviny.

Jsou-li příznaky dostatečně závažné, aby si zasloužily posouzení HRT, doporučuje se, aby ženy hovoříte se zdravotnickým pracovníkem.

Dnes se však více žen nachází v tom, že řešení příznaků nízkého progesteronu je nejlépe dosaženo kombinací zdravého životního stylu a alternativní léčby. A alternativní léčba, kterou vám důrazně doporučujeme, je Proferia.

Proferia je bohatá 100% přírodního progesteronu, který obsahuje silné antioxidanty a hormonální extrakty, které byly speciálně vybrány pro jejich vlastnosti vyvažování hormonů, a také jejich schopnost pomoci poskytnout úlevu od běžných příznaků menopazátu, jako je nízký libido, horké potoky a noční potí.

Tento výrobek je neuvěřitelně výhodný a účinný. Aplikuje se během několika sekund, umožňuje Proferia absorbovaný progesteron pokožkou.

Proferia obsahuje směs těchto: Mexický kořen, koncentrovaná Aloe Vera, deionizovaná voda, světlice barvířské astrolog, kyselina Steaková, sorbitol, ethylacetát, olej z pšeničných klíčků, mukopolysacharidy, sodík, progesteron a extrakty z růže, Chamomile, borovice, Nettle, odřezky, červené révy, kaštanové, citróny

Proferia může přispět ke snížení příznaků nízkého progesteronu bez nutnosti léků na předpis, protože je to přirozené a bezpečné.

Proferia