Male Extra

Léčba Libido, který pracuje pro muže

Nízké libido znamená snížení sexuální touhy, která vede ke snížení sexuální aktivity. Podívejme se potenciální léčbu nízké libido, který pracuje pro muže.

Nízké libido může pocházet z různých příčin. Nejčastěji male nízké libido je důsledkem léků vedlejších účinků, fyzické nebo duševní nemoc, stres, stárnutí a hormonální problémy (nejčastěji, nízkou hladinu testosteronu).

Seznam nízké libido příčiny.

  • Psychické problémy. Stres a úzkost z kmene každodenního života, vztahů nebo rodinné problémy, deprese a duševní poruchy jsou jedny z mnoha faktorů, které mohou mít vliv na sexuální touhu.
  • Zdravotní problémy. Onemocnění, jako je diabetes; podmínky, jako je obezita, vysoký krevní tlak a vysoká hladina cholesterolu; a léky na HIV, některé vypadávání vlasů opravné prostředky, a další léky mohou negativně ovlivnit sexuální touhu.
  • Hormonální příčiny. Testosteron je hormon touhy. Nízké hladiny testosteronu znamená nízkou sexuální touhu. Hladiny ponořit jako muži věku; další příčiny patří chronická onemocnění, léky a další užívání drog.

Jaký je nejlepší libido léčba, která pracuje pro muže

Můžete zkusit tyto účinné kroky ke zlepšení nízké libido:

  • Promluvte si s terapeutem. Na vaše libido mohou mít vliv emoční i fyzické faktory. Ztráta touhy je pravděpodobnější u mužů, kteří ztratili manžela, jsou nezaměstnaní nebo mají nízký příjem nebo odešli do důchodu. Pokud máte problém, promluvte si s terapeutem.
  • Cvičení. Získání alespoň 200 minut aerobní aktivity střední intenzity týdně vede ke zlepšení sexuální výkonnosti a hladiny testosteronu.
  • Ztráta váhy. To je zvláště důležité, pokud jste obézní. Mít méně břišního tuku korelovalo se zlepšenou touhou.
  • Ovládejte svůj jídelníček. Ve studii obézních mužů s diabetem 2. typu bylo snížení 600 kalorií denně sledováním nízkotučné, vysoce bílkovinné, středně uhlohydrátové stravy účinné při zlepšování sexuální touhy.
  • Zkontrolujte své léky. Vedlejší účinky a interakce léků mohou přispívat ke ztrátě sexuální touhy. Poraďte se se svým lékařem a zjistěte, zda některý z vašich současných léků může ovlivnit vaši sexuální touhu.

Léčení libida, které funguje

Nezapomeňte použít samčí doplněk. Všechny výše uvedené ošetření nemusí být kompletní bez doplnění. Měli byste si však vybrat doplněk, který se osvědčil při léčbě nízkého libida u mužů. Další důležitá věc, doplněk by také měl být přirozený a schválen FDA.

Dnes se Male Extra  objevuje jako nejvýznamnější produkt pro muže. Male Extra  má tolik výhod, díky čemuž je hlavním doplňkem mezi muži. Male Extra je doplněk pro muže s jedinečnou směsí ingrediencí nejenže může prodloužit a zvětšit penis, ale také vám může poskytnout lepší sexuální touhu a lepší kontrolu nad vaší erekcí. Pravidelné užívání těchto pilulek vám také může poskytnout intenzivnější orgasmy.

Hlavními složkami tohoto doplňku pro zlepšení mužského pohlaví jsou granátové jablko a niacin. Jedna tableta obsahuje obrovských 500 miligramů granátového jablka. Granátové jablko se osvědčilo jako účinné při zvyšování tvrdosti erekce, zatímco niacin byl spojen se snížením únavy a zlepšením výdrže.

Má také další složky, jako je L-arginin, aminokyselina, která produkuje oxid dusnatý, který zase produkuje tvrdou erekci dilatací krevních cév do penilní erektilní tkáně. Dalšími složkami jsou methylsulfonylmethan, kreatin, cordyceps a zinek. Všechny ingredience nejsou jen přírodní. Je bezpečné je konzumovat. Pokud hledáte léčbu libida, která funguje, doporučujeme zkusit Male Extra.

Male Extra