Nasıl kadınlar için yağlar uygulamak için

yağlayıcı kullanılması zor değildir, ancak maksimum zevk için yağlar nasıl uygulanacağı hakkında tüm dişiler bilmeniz gereken birkaç şey vardır.

kadınlarda cinsel yağlar seksi daha zevkli hale seks sırasında sürtünmeyi azaltmak için yapılır. Sizin için doğru vajinal yağlayıcı bulmak için denemeniz gerekebilir, ancak favori bulduktan sonra size hoş bir sürpriz olacak.

Rahat vajinal birleşme vajinal yağlama gerektirmez. buna ihtiyacımız olduğunda menopoz olarak, hatta menopoz öncesi, çoğumuz bu yüzden vajinal kuruluk çok yaygın bir şikayet, yeterli yağlama üreten güvenemeyiz. 

Nasıl kadınlar için yağlar uygulamak için

  1. Cinsel ilişkiden önce yağlayıcı kullanın. Nasıl kadınlar için yağlar uygulamak için. Eğer kuru eller varsa, istenmeyen kimyasallar içerebilir bir nemlendirici losyon kullanmaya gerek yok, özellikle içinde. Daha yumuşak bir his için kendinize dokunmadan önce parmağınıza birkaç damla uygulamanız.
  2. Cinsel ilişki sırasında yağlayıcıkullanın. Cinsel ilişki sırasında madeni kullanmanın yanlış bir yolu yoktur. Doğrudan vücudunuza veya penise uygulayabilirsiniz. Bir kuruş büyüklüğünde topak ile başlayabilir ve oradan kadar çalışmak. Tabii, hangi çok fazla bir nokta karşılaşabilirsiniz, ama kolayca bir kağıt havlu ile giderilebilir. Tüm sürtünmeazaltmak istemiyorum, ama bu eşik herkes için kişisel ve bunu hissediyorum bunu bileceksiniz.
  3. Seksi bir masaj için yağlayıcı kullanın. Herhangi bir kaliteli madeni vücut güvenli olduğundan, neden nonseksüel ön sevişme sırasında denemek değil mi? Bir sırt masajı yardımcı olmak için kullanarak eşinize rahatlatıcı şeyler alabilir.

Sizin için en iyi kadın yağlayıcı seçmek için nasıl

Yağlayıcıların birçok formülasyonu vardır. Vücudunuz ve cinsel tercihleri için doğru olanı bulmak bazı deneyler alabilir. Özellikle bir kadın vücudu için tasarlanmış bir isteyeceksiniz.

Vajina için, YES Oil-Based Lubricants gibi bitkisel yağ bazlı doğal yağlayıcı her zaman güzel bir seçimdir. Bu kadın yağlayıcı seks sırasında zevk ve performansı artırabilir. Diğer birçok yağlayıcının aksine, dişi yağlayıcı tamamen doğal, organik ve bitki bazlıdır. Onlar birlikte kullanılabilir, hem samimi yağ ve terapötik bir masaj yağı olarak.

Her iki yağlayıcı da sert kimyasallar veya koruyucular kullanmadan uzun ömürlü, şehvetli yağlama sağlayabilir. Bu samimi anları yaşayın ve bu kadın yağlayıcı ile ilişki uzatmak.

YES Oil-Based Lubricants Yağlayıcıların ortak bileşeni, cilde uygulandığında nemlendirici ve pürüzsüzleştirici özelliklere sahip zengin organik tereyağı, özellikle kakao yağı ve shea yağıdır.

Organik arılar balmumu ve E vitamini cilt şifa besleyici sağlarken, tatlı organik badem yağı ve ayçiçek yağı büyük ölçüde dokunma ve samimi hissi artırabilir kadifemsi bir doku sunuyoruz. Diğer kadın yağlarının aksine, YES Oil-Based Lubricants güçlü bir koku, tat veya renge sahip değildir.

Bu kadın yağlayıcı birçok kimyasal yağlar için güvenli ve doğal bir alternatif olarak jinekologlar tarafından tavsiye edilir. Onların yumuşak ve besleyici formülü cildinizi ne kadar hassas olursa olsun sağlar. YES Oil-Based Lubricants yan etkileri olmadan cinsel ilişki zevkartırabilir.

 

Yes OB