kadınlarda düşük libido gerçek nedenleri nelerdir?

cinsel istek kaybı, kadınların büyük cinsel sorunu olduğunu ve kafalarında hepsi bu değil. kadınlarda düşük libido burada gerçek nedenleri bulun.

Bir araştırmaya göre, (erkeklerin yüzde 31 oranla) kadınların yaklaşık yüzde 43’ü tek ya da bu sebepten cinsel yetersizlik muzdarip. İlginçtir, bu aslında ABD’de cinsel işlev bozukluğunun gerçek düzeyini hafife düşünülmektedir!

Düşük libido kadınlar için ciddi bir sorundur. Ne yazık ki, pek çok farklı nedenlerden yaklaşık gelebilir. Neyse ki, diyet şifa düşük stres yaşam tarzı ve besin açısından zengin olan, hatta gerçekten denemeden nedenlerinden en üstesinden gelebilir.

kadınlarda düşük libido daha da size yardımcı olabilir neden bilmek.

Düşük cinsel arzunun Belirtileri.

  1. cinsel düşüncelerin eksikliği.
  2. başka bir fiziksel ya da psikiyatrik durumun isnat edilemez cinsel arzunun eksikliği, ne de herhangi bir ilaçlara.
  3. cinsel düşünceler veya istek eksikliği nedeniyle Tehlike.
  4. nedeniyle cinsel düşünceler veya arzu eksikliği ortağı ile ilişkisine süzün.

kadınlarda düşük libido gerçek nedenleri nelerdir?

Orada dişi düşük libido neden olabilecek birçok şey vardır, ancak bunlar dört faktöre içine özetlenebilir: Fiziksel faktörü, psikolojik faktör, hormonal faktör ve ilişki faktörü.

  1. Fiziksel faktörü: cinsel sorunlar, tıbbi hastalıklar, ilaçlar, kötü yaşam tarzı alışkanlıkları, cerrahi ve yorgunluk kullanımı.
  2. Psikolojik faktör: stres, kötü beden imgesi, düşük benlik saygısı, fiziksel veya cinsel istismar ve önceki olumsuz cinsel deneyimler tarihinin (örneğin anksiyete veya depresyon gibi) akıl sağlığı sorunları.
  3. Hormonal factor: menopause, pregnancy and breast-feeding.
  4. Relationship factor: lack of connection with your partner, unresolved conflicts or fights, poor communication of sexual needs and preferences, trust issues.

Putting the desire back in women sex lives.

Changing lifestyle, thinking positively, reducing stress levels, eating healthy foods, doing regular exercises and improving relationship are the only ways to put desire back in women sex lives.

To support all these processes, you may take FertilityBlend for Women by Daily Wellness Company. This product may sound like not intended for libido, but in fact it can greatly help to increase female libido!

Kadınlar için FertilityBlend doğal bir bilimsel olarak onaylanmış bitkisel / beslenme karışım sayesinde hormonları dengeler. Bu formül, artan çoklu gebelik etkisi olmadan, hormonal ve adet döngüsü dengesini optimize etmek için araştırmacılar lider oluşturuldu.

Hormonal denge yüksek libido ve doğurganlığı elde etmek ana faktördür. Düzenli FertilityBlend alıp sağlıklı yaşam tarzı ile birleştirmek, o zaman sonunda düşük libido ve kısırlık veda edecek.

Fertility Blend
kadınlarda düşük libido gerçek nedenleri nelerdir?