Kadın uyarılma belirtileri

Bir erkek açıldığında, bu bariz, ama bir kadın cinsel olarak uyarılınca, bu daha ince olabilir. kadın burada cinsel uyarılma belirtileri öğrenin.

Çok uzun, bir kadının cinsel tepki Bir erkek için aynı şekilde işlev görür varsayılmıştır. araştırma ve ilaçlar erkeklerde üzerinde odaklandık Çünkü, kadın cinselliği bir bulmacaya kalmıştır.

Muhtemelen kadın cinsel tepki erkeklere nazaran daha karmaşıktır sürpriz değil. Ne de ilaç sanayi Viagra bir dişi versiyonunu oluşturmayı zorlanıyor ki, o karmaşıklığı verilen bir sürpriz vardır.

Kadın uyarılma belirtileri

Bir erkek ile karşılaştırıldığında, kadın cinsel uyarılma daha duygu ve düşünceler ve daha karmaşık etkisinde tipik az doğrusal, – ama fark edebilirsiniz çeşitli belirtileri hala var:

  1. Kollarında. Yerine sizi tutan, kollarını vücuduna yakın tutulur halinde, daha göz önüne almalıdır oluyor biraz bir şey olabilir.
  2. Ağır Nefes. Bu genellikle bir ölü vermek uzağa ve maskelemek için imkansız ya da sahte. Vücut heyecanlı ve açık olarak, nefes daha acil ve hızlı hale gelir. Hava hızla ona vokal telleri kendine yol yapar gibi istemsiz inliyor yapılır.
  3. Yükseklikleri kıvvranıyor. Bir vücut şevkle başka yanıt verdiğinde, bu yakınlık için çağırıyor. O taşlama veya sana sarılmak ya sarılmak çalışırken, size karşı kendini sıkıştırıyor ise onun vücut dili o alır gibi davet gibidir.
  4. Kalça egzersizleri. İyi seks hakkında bilinen küçük bir sır, muazzam bir şekilde senkronize olmasıdır. Cesetlerin tasarlanma şekli, her ikisi de bir doruğa ulaşana kadar aynı hareketle tekrar tekrar hareket etmeleri gerekiyordu. Yani onu hamle eşleşen bulursanız, doğru notlar isabet ettik ve sadece bitiş çizgisine yapmak gerekir.
  5. İlgili organların hassasiyeti. Bir kez bölge ve bitirmek için hedefleyen, ilgili organların hassasiyeti göz önüne alındığında, sizin karşı hareket onun güçlü iç kasları hissetmek gerekir. Spazmlar ve bir miktar sıkma ile, ne kadar iyi yaptığınıza dair iyi bir fikir edineceksiniz.

Bir kadını cinsel olarak tahrik etmek için

Kadın uyarılma belirtileri hakkında öğrendikten sonra, o zaman yatakta en uygun zevk ulaşacak.Eğer cinsel kolay yollarla uyandırdı olamaz bir kadın iseniz, en kolay çözümlerden biri yağlayıcı uygulamaktır.

Doğal bir yağlayıcı seçtiğinizden emin olun, organik maddelerden yapıldığı için tavsiyemiz YES Oil Based Lubricant’tır.YES Oil Based Lubricant dört ana maddeler kakao yağı, shea yağı, beyaz organik arılar balmumu ve E vitamini vardır. YES Oil Based Lubricant’ın harika özelliklerinden bazıları:

  • Aşk yapma ve samimiyetuzatmak için idealdir.
  • Çift amaçlı yağ layıcı ve masaj yağı.
  • Cildinizi güzel bir şekilde yumuşak hissettirerek besleyici ve yatıştırıcı.
  • Jinekolog önerilir.

YES Oil Based Lubricant vajinal kuruluk ve kadınlarda menopoz daha sorunlu cinsel etkileri yatıştırmak için yardımcı olabilir, gelişmiş cinsel zevk sunarken.

Yes OB