Jste to, co jíte: nejlepší dieta plán pro mužskou plodnost

Uvažoval o plodnosti dietní plán mužů? To, co člověk jí ve fázi před početím je důležité, zejména pokud máte problémy s plodností.

Jste to, co jíte.

Jste to, co jíte. Tak jsou vaše spermie. Ukazuje se, že spermie jsou neuvěřitelně citlivá na to, co jíme. Když jíme potraviny, které jsou dobré pro plodnost Ukazuje se, že zvýšení počtu spermií, pohyblivost a morfologie jsou lepší a dokonce i DNA uvnitř spermií je zdravější.

Zdravé DNA ze spermatu snižuje riziko potratu a vrozených vad při současném zvýšení šance na vytvoření zdravé dítě, které bude provádět k termínu, tedy to, co dělá zdravé spermie? Pojďme to zjistit.

Nejlepší dieta plán pro zlepšení mužskou plodnost.

Vaše strava by měla být každý kousek jak vyvážená, pestrá a výživné. Zdravá strava je velkým množstvím ryb, zeleniny a celozrnných výrobků se rozumí aktivnější spermie. Na druhou stranu, strava s vysokým obsahem trans-tuků může snížit počet spermií v ejakulátu.

Některé konkrétní pokyny pro budoucí tatínky:

  • Jezte hodně potravin bohatých na vitamín C a dalších antioxidantů. Tyto živiny pomáhají předcházet vady spermií a zvýšit pohyblivost (pohyb).
  • Dostatek zinku. Nedostatek zinku může spermií shlukují a přispět k neplodnosti. Velké zdroje, které vám pomohou zinku potřebné denní patří ústřice, extra libové hovězí svíčkové, pečené fazole a tmavé kuřecí maso.
  • Fuel up on folic acid. Men with low levels of this key B vitamin have trouble producing healthy sperm. You may be able to get the daily minimum of 400 micrograms from fortified breakfast cereals, leafy greens, legumes, and orange juice.
  • Cut out (or cut back on) alcohol. An occasional drink is generally considered safe, but studies show that drinking wine, beer, or hard liquor daily can reduce testosterone levels and sperm counts and raise the number of abnormal sperm in your ejaculate.

Take supplement every day.

You will also need to take supplement every day. A supplement is no substitute for a healthy diet, but it can help you make sure you’re getting the nutrients you need.

The best supplement for male fertility is Semenax which is very rich in ingredients, these include vitamins, minerals and other beneficial substances.

Semenax even will not only improve your fertility, but the entire sexual experience as well.

The sexual pleasure you feel depends on the amount of semen you will ejaculate; of course, the greater will be the volume, the better. This is because the amount of semen to be ejaculated will also determine how many muscles will be needed for contractions. The more intense and stronger this will be, the more intense will be the orgasm.

And with its powerful active ingredients, Semenax works excellently to improve your overall semen quality and increase the volume.

Semenax
Jste to, co jíte: nejlepší dieta plán pro mužskou plodnost