Jaké jsou vedlejší účinky progesteronu krém?

Progesteron krém pomohla mnoha ženám získat jejich hormonální rovnováhu a celkový zdravotní stav. Ale dělá progesteron krém nemají žádné vedlejší účinky?

Jste trpí neplodností, myomy, endometrióza, PMS, nebo negativní vedlejší účinky menopauzy? Pokud ano, přírodní progesteron krém by mohla být odpověď na hormonální nerovnováha, která je příčinou vašeho utrpení.

Vskutku, progesteron krém je přirozený způsob, jak vyvážit své hormony a mohou pomoci zmírnit nebo úplně odstranit některé zdravotní problémy, že jste byl sužován.

Progesteron krém může být provedeno buď přirozeně produkovaného progesteronu nebo syntetického progesteronu analogů nazývaných progestiny.

Progesteron krém je vysoce rozpustné v tucích a velmi dobře absorbován aplikaci na kůži. Použití progesteronu v topické formě krému umožňuje uživateli ovládat a měnit množství progesteronu na těle při každém použití.

Nežádoucí účinky progesteronu smetany.

Bude používat progesteronu krém mít vedlejší účinky? Stručná odpověď je možná, ale ne, pokud ji správně používat.

Důvod, proč jsme strávili tolik času diskutovat o správný způsob, jak používat progesteronu krém je, protože to záleží docela dost.

Některé ženy mohou vážně prospěch z použití progesteronu krém, ale kvůli jedné špatné zkušenosti (z více než dávkování nebo nesprávnou aplikací), může ji nikdy zkusit.

Většina nežádoucích účinků, že ženy zkušenosti z progesteronu mají co do činění s použitím příliš mnoho pro své tělo (což je poměrně snadné opravit).

Naneste progesteron krém správně.

If you are not applying progesterone cream correctly it may not be effective. The best areas for application are places in which capillaries are dense and close to the surface of the skin, such as:

  • Face.
  • Neck.
  • Upper chest.
  • Breasts.
  • Inner arms.
  • Palms of hands and feet.

Avoid putting progesterone cream on the fattiest areas of the body, as this may inhibit proper absorption. Fat will store the progesterone, rather than allow it to move into the bloodstream, circulate and be utilized by the body. In addition, rotate where you apply the cream each time you use it to avoid saturation.

The dose of progesterone cream that you use each day will vary (sometimes significantly) from person to person. But we’ve found the average dose to be somewhere between 20 to 40mg per day.

The recommended progesterone cream to use.

Progesterone cream that we recommend for you to use is Proferia. The reason is that Proferia is made from natural ingredients.

Proferia cream comes with a very powerful main ingredient – Mexican wild yam. Mexican wild yam has been shown to be an excellent source of natural progesterone.

Since made from natural ingredients, no serious or adverse side effects have been reported from taking Proferia.

What you will get from Proferia is just health benefits. Prove it!

Proferia