Jaké jsou příčiny problému prostaty?

Mnoho mužů ve věku od 30 let a více se mohou vyvinout problémy s prostatou, jako prostata roste. Existují tři hlavní příčiny problému prostaty.

Prostata je muž žlázy, velikost a tvar velkého kaštanu. Zhoršující se zdravotní stav prostaty může vést k močové problémy, erektilní dysfunkce, chronické bolesti, nebo dokonce horší.

Tyto 3 příčiny problémů prostaty.

1. Prostatitis – Tento stav je často způsobena bakteriální infekcí. Bakterie mohou být již v žaludku a střev, bakterie, které se infikované močových cest nebo jiné bakterie. Tento scénář je pravděpodobnější u mladších pacientů.

U starších lidí, infekce může být způsobena katetrů zůstávají na místě po dlouhou dobu v průběhu hospitalizace nebo dobu invalidity.

Nejčastěji (až u 80% případů) žádné bakterie se nikdy nenašel. Prostatitis může dojít v akutní formě-náhlé infekce, která není přetrvávat, jakmile se působí, nebo více chronická forma, která může trvat několik měsíců nebo ještě déle.

2. benigní prostaty Hypoplazie (BPH) – Testosteron, mužský hormon, vytváří vedlejší produkty, protože rozkládá, které mohou způsobit, že prostaty pro zvětšení.

V průběhu života, tkáně v žláze se může zvětšovat do té míry, že se močová trubice se stlačil rozšiřující prostaty, a sevře a úzké. Často dochází k podráždění. To ztěžuje na močení, i když je močový měchýř plný.

3. Rakovina prostaty. Příčiny rakoviny prostaty jsou neznámé, ale některé rizikové faktory, které byly identifikovány, jsou:

  • Race – Black American men have a much higher rate of prostate cancer than White American men.
  • Family history.
  • History of sexually transmitted disease.
  • Older age.
  • Diet high in animal fats.

How to maintain healthy prostate.

Fortunately, there is a supplement to maintain healthy prostate and even treat prostate problems. The supplement is ProstatePlus manufactured in the US by Vita Balance.

ProstatePlus is a product that utilizes its powerful all natural ingredients to help deliver results and keep your prostate healthy. The ingredients include green tea, vitamin B6, nettle and saw palmetto.

ProstatePlus has the following benefits:

  • This is a product that contains no chemicals, fillers or chemicals making it safe and risk free product for your own use.
  • It is helpful in reducing inflammation in your body and prostate to make you feel comfortable.
  • It leads to reduced number of times you urinates and make you live a normal life.
  • It leads to a stronger and healthy prostate due to increase blood flow in your whole system.
  • It helps in boosting urinary flow to help you that guarantee you a healthy prostate.

We recommend ProstatePlus for you because it is manufactured in an FDA approved facility. The ingredients contained in this product are all natural which makes this product safe for human consumption.

Male Extra