Jaké jsou příčiny problému prostaty

Mnoho mužů ve věku od 30 let a více se mohou vyvinout problémy s prostatou, jako prostata roste. Existují tři hlavní příčiny problému prostaty.

Prostata je muž žlázy, velikost a tvar velkého kaštanu. Zhoršující se zdravotní stav prostaty může vést k močové problémy, erektilní dysfunkce, chronické bolesti, nebo dokonce horší.

Tyto 3 příčiny problémů prostaty

1. Prostatitis – Tento stav je často způsobena bakteriální infekcí. Bakterie mohou být již v žaludku a střev, bakterie, které se infikované močových cest nebo jiné bakterie. Tento scénář je pravděpodobnější u mladších pacientů.

U starších lidí, infekce může být způsobena katetrů zůstávají na místě po dlouhou dobu v průběhu hospitalizace nebo dobu invalidity.

Nejčastěji (až u 80% případů) žádné bakterie se nikdy nenašel. Prostatitis může dojít v akutní formě-náhlé infekce, která není přetrvávat, jakmile se působí, nebo více chronická forma, která může trvat několik měsíců nebo ještě déle.

2. benigní prostaty Hypoplazie (BPH) – Testosteron, mužský hormon, vytváří vedlejší produkty, protože rozkládá, které mohou způsobit, že prostaty pro zvětšení.

V průběhu života, tkáně v žláze se může zvětšovat do té míry, že se močová trubice se stlačil rozšiřující prostaty, a sevře a úzké. Často dochází k podráždění. To ztěžuje na močení, i když je močový měchýř plný.

3. Rakovina prostaty. Příčiny rakoviny prostaty jsou neznámé, ale některé rizikové faktory, které byly identifikovány, jsou:

  • Závod.
  • Rodinná historie.
  • Historie pohlavně přenosných nemocí.
  • Starší věk.
  • Dietní vysoká v živočišných tucích.

Jak udržet zdravý proat

Naštěstí existuje doplněk k udržení zdravého proátu a dokonce k problémům procház. Doplňkem je ProstatePlus vyráběný společností VitaBalance.

Prostate Plus je produkt, který využívá své mocné všechny přirozené ingredience, aby pomohl dodat výsledky a udržovat zdravý proat. K těmto ingrediencemi patří zelený čaj, vitamín B6, kopřiv a pily Palmetto.

Prostate Plus má následující výhody:

  • Jedná se o výrobek, který neobsahuje žádné chemikálie, plnidla nebo chemikálie, které ji činí bezpečným a riskuje zdarma pro vaši vlastní potřebu.
  • Je užitečné pro snížení zánětu vašeho těla a protinátu, abyste se cítili pohodlně.
  • To vede ke snížení počtu případů, kdy jste močí a budete žít normální život.
  • To vede k silnější a zdravé prostaty v důsledku zvýšení průtoku krve v celém systému.
  • Pomáhá při zvyšování průtok moči, které vám pomohou, aby vám zaručí zdravé prostaty.

Doporučujeme Prostate Plus pro vás, protože se vyrábí ve schválené FDA zařízení. Složky obsažené v tomto produktu jsou přírodní, které činí tento produkt bezpečné pro lidskou spotřebu.

Male Extra