Jak zwiększyć poziom testosteronu przez żywność

W trosce o poziom testosteronu spada jak wiek? Tutaj znajdziesz sposoby, w jaki sposób zwiększyć poziom testosteronu przez żywność.

Testosteron jest podstawowym hormonem dla mężczyzn.

Testosteron jest podstawowym hormonem w organizmie. Podobnie jak to, czy nie mieć wyboru, twój testosteron jest fundamentem twojego istnienia. Pomaga budować mięśnie, wpływa na narządy rozrodcze, popęd płciowy, swoją wytrzymałość kości, serce, pamięć, rozmiar penisa, a także regulujące nastrój i wpływając tempo przemiany materii.

Spadły poziomy testosteronu.

Jak mężczyźni dorastają ich poziom testosteronu zaczynają spadać, a to wpływa na wszystkie rzeczy z masy mięśniowej, jak oni wykonywać w łóżku.

Ale można pomóc organizmowi utrzymać prawidłowy poziom T poprzez spożywanie niektórych pokarmów, które mają działania wspierające dla produkcji hormonów.

Jak zwiększyć poziom testosteronu przez żywność

Jedzenie prawo może dać dodatkowy testosteron, że trzeba i pozostawić jeszcze zdrowsze niż wcześniej. Więc co należy jeść? Sekret jest załadować się na następujące pokarmy:

  1. tuńczyka. Tuńczyk jest bogaty w witaminę D, która związana jest z dłuższą żywotnią i produkcją testosteronu. Jest to również zdrowe serce, bogate w białko jedzenie, które jest mało kalorii. Czy wybrać puszkach lub świeżych, jedzenie tej ryby może być naturalnym sposobem na zwiększenie testosteronu.
  2. niskotłuszczowe mleko. Mleko jest doskonałym źródłem białka i wapnia. Dzieci i kobiety są zachęcane do picia mleka dla lepszego zdrowia kości, ale mleko może utrzymać kości mężczyzn silny zbyt. Zawartość witaminy D może również utrzymać poziom testosteronu w kontroli.
  3. wzbogacone zboża. Niektóre marki zbóż są wzmocnione witaminą D, nie wspominając o innych zdrowych składników odżywczych. Rozważ włączenie tych pokarmów do swojej rutyny śniadanie, aby skakać-rozpocząć swój dzień i poziom testosteronu.
  4. kokosowe. Paleo godne kokosowe może nie tylko pomóc smak diety jak tropikalny urlop, może również utrzymać T-Score na zdrowych poziomach. To dlatego, że gigantyczne nakrętki jest źródłem tłuszczów nasyconych, który odgrywa rolę w produkcji testosteronu.
  5. nasiona dyni. Te Jack-O’-latarnie znoszona Odzież są dobrym źródłem cynkiem, minerał, który odgrywa rolę w tysiącach różnych reakcji enzymatycznych w organizmie, w tym tych zaangażowanych w produkcję testosteronu. To nie jest poważna niespodzianka, a następnie, że badania opublikowane w “Nutrition ” stwierdził, że mężczyźni z niedostatecznego spożycia cynkiem miał niższe stężenia testosteronu.

Jak zwiększyć Testosteron z suplementem

Jak już mówiliśmy wcześniej, że niski poziom testosteronu może wpływać na popęd płciowy mężczyzn i narządów rozrodczych. Oznacza to również, że niedobór testosteronu ma potencjał, aby spowodować Niepłodność.

Jeśli poziom testosteronu są niskie i w tym samym czasie chcesz dostać swoją żonę w ciąży, a następnie dieta zmiany diety nie będzie wystarczające, aby pomóc. Należy również wziąć specjalne suplementy dla płodności, a naszym głównym zaleceniem jest Nawozmieszanka dla mężczyzn.

Nawozowa mieszanka dla mężczyzn jest produktem z Daily Wellness firmy, jest sformułowany przy użyciu wszystkich naturalnych składników, które przeszły badania kliniczne i znaleźć skuteczne w zwiększaniu liczby plemników i zapewnienia ogólnego stanu zdrowia plemników.

Składniki aktywne:

  • L-karnityna: wykazano klinicznie, aby zwiększyć liczbę zdrowych plemników produkowanych w jały.
  • Dong Guai: to zwiększa ogólny stan zdrowia i jakości sperms.
  • Zinc: odgrywa ważną rolę w formacji i ruchliwości plemników.
  • Witamina C: jest bogata w przeciwutleniacze, które wzmacnia układ odpornościowy.
  • Inne składniki to witamina E, selen, ekstrakt z liści zielonej herbaty, stearynian magnezu, mąka ryżowa w proszku, witamina B6, witamina B12, krzemionka i kwas foliowy.

Większość użytkowników rozpoczyna zauważanie różnicy kilka dni po rozpoczęciu korzystania z Nawozblend dla mężczyzn. Jednak, aby zrealizować pełne potencjalne korzyści w tym produkcie, należy go używać nieprzerwanie przez co najmniej trzy miesiące.

 

Fertility Blend