Jak se vypořádat s nízkými příznaky progesteronu

Progesteron je hormon v těle, který stimuluje a reguluje různé funkce. Zde se dozvíte nízké příznaky progesteronu a jak se s nimi vypořádat.

Pokud jste trpí únavou, nepravidelná menstruace, problémy s kůží, nebo přibývání na váze, vaše progesteronu (nebo jeho nedostatek!), Může být na vině. I když se tyto symptomy mohou být vyvolány jinými příčinami, jako jsou s nízkým obsahem železa, hypotyreózy, nízká vitaminu D, kortizolu nerovnováhy, jen abychom jmenovali alespoň některé, progesteron mohlo jistě být na vině.

Co je to progesteron a co to dělá?

Progesteron je protizánětlivý hormon před ovulací zvýšit možnost otěhotnění. Má uklidňující, uklidňující účinek, zvyšuje hladinu serotoninu v ženském mozku, který pomáhá vyrovnat se s depresí a nespavostí.

A samozřejmě, progesteron je nezbytný pro udržení zdravého těhotenství. Bohužel, i když mnoho žen po menopauze ve věku a děti trpí nedostatkem progesteronu, který může vést k řadě zdravotních problémů, včetně neplodnosti.

Šest příznaky nízké progesteronu

Menstruační nepravidelnosti

Dlouhé cykly, nepravidelné cykly, krátké luteální fáze, diagnóza syndrom polycystických vaječníků, menstruační křeče, špinění uprostřed cyklu, nebo před zahájením úplného doba průtoku.

Neplodnost

Progesteron je jedním z hlavních hormonů podílejících se na dosažení a udržení zdravé těhotenství. Připravuje sliznice dělohy pro embryo implantovat.

Akné, křehké nehty, suchá popraskaná kůže

Pokud trpíte dospělým nástupem akné, pokud vaše nehty jsou praskání, štípání, loupání, nebo kůži paty a ruce jsou praskání, můžete být s nízkým progesteronu.

Deprese, úzkost, výkyvy nálady

jak stárneme, mnoho žen atribut posun v estrogenu pro jejich náladu symptomy. Ale ve skutečnosti po 30 letech, většina z nás zkušenosti pokles progesteronu a jeden z prvních příznaků této snížené úrovně je posun v náladě.

Pomalý metabolismus, přibývání na váze kolem bránice, cukr chutě

Většina lidí vinu cukru a inzulínu pro jejich metabolické dysfunkce. Ale jak stárneme a progesteron kapky, to určitě může zpomalit naši schopnost spalovat tuk.

Progesteron pilulky může být předepsán lékařem jako antikoncepce nebo hormonální rovnováhu léčby. V závislosti na věku ženy, příznaky, její tělo chemie a problémy, lékař předepíše jen potřebné množství progesteronu, aby se zabránilo předávkování.

Ujistěte se, že informujte svého lékaře o lécích, které užíváte, a dalších zdravotních podmínek, aby se zabránilo alergické reakce a nepříjemné vedlejší účinky. Stejně jako jakýkoli jiný zdravotní stav, hormonální nerovnováha je vážný problém a měl by být léčen pod přísným lékařským dohledem.

Jak snížit nízké příznaky progesteronu

Na rozdíl od jiných hormonů, vědci zjistili, že progesteron je optimálně dodáno do těla při použití přes kůži na rozdíl od bytí podáván perorálně. Proferia je bezpečný, všichni-přírodní aktuální progesteron krém, který může pomoci při obnově hormonální rovnováhu a čelit účinkům estrogenu dominance.

Proferia obsahuje vysoce rozpustný divoký yam extrakt jako základ pro jeho vysokou mírou absorpce, stejně jako 500 mg USP progesteronu za unci. Neobsahuje syntetické hormony, ropné, lanolin nebo jiné živočišné složky.Vzhledem k jeho mnoha výhod, a zejména jeho schopnost bránit karcinogenní účinky estrogenu, přírodní progesteron si zaslouží mnohem více pozornosti a aplikace, než obecně uvedené v prevenci a péči o zdravotní problémy žen dnes.

Proferia by měl být aplikován jednou denně nebo podle pokynů svého poskytovatele zdravotní péče. Aplikujte na oblasti, kde je vaše pokožka tenká, jako je krk, prsa, uvnitř paží. Potřebné množství se bude lišit od jednotlivce k jednotlivci a závisí na symptomy zkušený, typicky ¼ na ½ čajové lžičky denně.

 

Proferia