Jak rychle zvýšit hladinu testosteronu

Jak rychle zvýšit hladinu testosteronu? Tento článek vám ukáže přirozený způsob zvýšení testosteronu.

Síla testosteronu

Síla testosteronu je téměř mýtický, a není divu, to může zvýšit svalovou hmotu, spálit tělesného tuku a podporují vaši náladu, spánek, libido, plodnost, energie, celkové zdraví a kvalitu života.

Bohužel, většina lidí dochází k pozvolnému poklesu testosteronu poté, co narazí na věk asi 30, dávat jim vystaveni vyššímu riziku srdečních onemocnění, diabetes 2. typu, obezity, nízké denzity, poruchy sexuální funkce, nízký počet spermií, snížení svalové hmoty, a snižuje fyzickou výkonnost.

Jak rychle zvýšit hladinu testosteronu

  1. ztráta váhy. Čím víc tlustej, tím míň testosteronu budeš mít. Protože váš tělesný tuk obsahuje enzym zvaný aromatáza, který mění vaši mužovou testosteronu na ženském estrogenů, který vám vydělá testosteron hladinu. Takže když ztrácíte váhu, přirozeně zvýšíte svůj testosteron o 57%.
  2. Získejte dostatek spánku. Budete mít 250% testosteronu, když budete spát 8 hodin vs. jen 4 hodiny, protože vaše tělo produkuje nejvíce testosteronu, když spíte.
  3. být aktivní osobou. Cvičení nebo aktivněji se ukazuje, že vám dá o 54% více testosteronu než líný člověk. Nový výzkum v obézních mužích naznačuje, že zvýšená fyzická aktivita byla ještě prospěšnější než dietní úbytek váhy pro zvýšení hladiny testosteronu. Odbojový výcvik, jako je zvedání váhy, je nejlepším typem cvičení pro povzbuzení testosteronu v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.
  4. méně napětí. Když vás vystresujete, vaše tělo uvolní stresový hormon zvaný kortizolu, který vypíná výrobu testosteronu. Kortisol vám také umožní získat břišní tuk a tlustší jste, budete mít více estrogenů a méně testosteronu.

Jak rychle zvýšit hladinu testosteronu s doplňkem plodnosti

Protože nízký Testosteron může způsobit snížený sexuální pohon a dokonce vést k neplodnosti, lidé s nízkou úrovní testosteronu budou muset také vzít dodatek k plodnosti.

Použití dobrých doplňků plodnosti, jako je například Fertility Blend společnosti DailyWellnessCompany, je skutečně navrženo pro všechny samce, ne pouze pro ty, kteří chtějí své manželky otěhotnět. To vám pomůže rychle zvýšit hladinu testosteronu.

Fertility Blend obsahuje přírodní přísady, které jsou prospěšné nejen pro reprodukční orgány a plodnost, ale i pro celkové zdraví.

Fertility Blend složky jsou:

  • L-karnitin – aminokyseliny, označované také jako karnitin, která je kritická pro tvorbu zdravého, aktivního spermatu.
  • Ferulic kyselina – antioxidační, který je prokazatelně vylepšovat kvalitu spermatu.
  • Antioxidační vitamíny C a E, zelený čaj a selenu – redukuje toxiny a bezuzdné radikální poškození pro zlepšení celkového reprodukčního zdraví a počtu spermií a jejich kvality.
  • Vitamíny zinku a B (B6, B12 a folát) – kritické živiny pro správný metabolismus mužského hormonu, tvorbu spermií a moč spermatu.

Jak rychle zvýšit hladinu testosteronu? Zkus tu doplňkovou plodnost. Jak můžete číst výše, Fertility Blend má mnoho zdravotních výhod. Budete v nevýhodě, Pokud nezahrnete tento dodatek k plodnosti v každodenní dietě.

Fertility Blend