Jak opóźnić wczesna menopauza z ziół i warzyw

Kobiety nie mogą uniknąć terminowe menopauzy, ale istnieją sposoby, aby opóźnić wczesnej menopauzy. Oto sposoby, jak opóźnić wczesna menopauza z ziół i warzyw.

Menopauza to okres w życiu kobiety, gdy jajniki przestają uwalniając jaja i macica przestaje produkować i wydalając podszewki sprawia, że ​​co miesiąc do wspierania zapłodnionej komórki jajowej. Oznacza to koniec miesięcznego miesiączki i zupełnie nowy zabił objawy, takie jak uderzenia gorąca, wahania nastroju i suchość pochwy.

Menopauza rozpoczyna się zwykle pod koniec lat 40. lub na początku lat 50-tych dla większości kobiet. Jednak niektóre kobiety mogą odczuwać przedwczesną menopauzę już 35 lat! To musi bo niezdrowego stylu życia, które wpływają na poziom hormonów.

Wczesne objawy menopauzy.

Ważne jest, aby zwracać uwagę na wszelkie objawy menopauzy wczesnych, takich jak uderzenia gorąca, bezsenność, bóle głowy, wahania nastroju, suchość, zmniejszenie elastyczności skóry i utraty pamięci.

Ważne jest również, aby zwrócić szczególną uwagę na siebie w celu opóźnienia wczesna menopauza i zapobiec objawom menopauzy.

Dobrą wiadomością jest, że niektóre zioła i warzywa są bogate w fitoestrogeny „” estrogenu roślinnego. Są one doskonałym zamiennikiem naturalnym hormonem, który łatwo konwertuje do estrogenów w naszym organizmie.

Sposobów jak opóźnić wczesna menopauza z ziół i warzyw

Jedz warzywa

Jesteśmy przekonani, że lekarz lub ktoś powiedział tego wcześniej. Dieta bogata w warzywa, takie jak warzywa może pomóc zapobiec objawy menopauzy naturalnie. Owoce i warzywa są niskokaloryczne i mogą pomóc poczuć pełny.

Dlatego duże zużycie zieleni jest idealne dla całego metabolizmu ciała i funkcji. Poza tym, jedzenie Zieloni może również pomóc w zapobieganiu kilku chorób. Jedną z chorób może pomóc zapobiec byłoby choroby serca. Jest to ważne, ponieważ ryzyko wystąpienia choroby serca ma tendencję do wzrostu po menopauzie.

Kilka ziół dla menopauzy

Inna naturalna substancja, która pomaga opóźnić wczesną menopauzę jest zioło Wild Yam (Dioscorea villosa). Wild Yam nie należy mylić z Yam, że może masz w kuchni. Dziki Yam jest inny gatunek znany z aktywnego składnika diosgeniny, który jest fitoestrogenów. Diosgeniny zawiera składnik podobny do DHEA, prekursor ludzkich hormonów płciowych.

East Indian tradycyjnych ziół, Wild Yam ma długą historię stosowania do problemów hormonalnych. Wiele przed menopauzą i kobiet po menopauzie będzie używać kremów zawierających Dziki Yam. Zazwyczaj, tylko korzenie są używane podczas przygotowywania kremy, nalewki i ekstrakty. Inne zioła, które mogą pomóc jest Czarny Cohosh, Jarmułka, Żeń-szeń i koniczyna czerwona.

Jak opóźnić menopauzę z Proferia

Jak wyjaśniono powyżej, Wild Yam jest bardzo korzystne zioło opóźnić wczesną menopauzę i leczyć objawy. Ale może się zastanawiać, gdzie można uzyskać Dziki Yam.

Cóż, nie należy mylić. Proferia zawiera naturalne zioła, które są przydatne do opóźnienia menopauzy. Jest to bezpieczne, wszystkie naturalne miejscowe progesteronu krem, który może pomóc w przywracaniu równowagi hormonalnej i przeciwdziałać skutkom estrogenów dominacji.

Proferia zawiera wysoce rozpuszczalny ekstrakt dzikiego Yam jako bazę dla jego wysoki współczynnik absorpcji, jak również 500 mg progesteronu USP na uncję. Nie zawiera syntetycznych hormonów, ropy naftowej, lanolina lub innych składników pochodzenia zwierzęcego.

 

Proferia
Jak opóźnić wczesna menopauza z ziół i warzyw