Hiçbir sperm sayısı ile ilgilenen Erkek infertilitesi tedavi

Azoospermi neredeyse bir erkeğin menide hiç sperm yokken gerçekleşen bir erkek doğurganlık konudur. Hiçbir sperm sayısı ile ilgilenen erkek kısırlığı için herhangi bir tedavi var mıdır?

“Hayır sperm sayısı” ne anlama geliyor?

Azoospermi genel erkek nüfusun% 2 mevcuttur ve gebe yetersizlik doğru sık faktördür.

Tanım olarak, Azoospermi bir adam meni sperm ölçülebilir miktarda olmadığı anlamına gelir. durum tipik olarak bir hasta ve eşleri zorlukla yaşandığı hamile ve doğurganlık uzmanı test ve tanı aramak zaman teşhis edilir.

Ne Azoospermi neden olur?

azospermi üç ana tipi vardır:

  1. Pretestiküler azospermi: Testisleriniz normaldir, ancak vücudunuz sperm yapmalarını sağlayamamaktadır. Düşük hormon düzeyleri nedeniyle veya kemoterapi gördükten sonra olabilir. Bu tip oldukça nadirdir.
  2. Testis azospermisi: Testislerinizin hasar görmesi spermleri normal hale getirmelerini sağlar. Bu nedenle olabilir: Epididimit ve üretrit gibi üreme sisteminde bir enfeksiyon.

Bir veya her iki testisşişme neden viral orşit gibi bir çocukluk hastalığı.

Kasık yaralanması.

Kanser ya da tedavisi, radyasyon gibi.

Klinefelter sendromu gibi genetik durumlar.

  1. Post-testis azospermi: Testisleriniz normal sperm yapar, ama bir şey dışarı çıkmalarını sağlar, gibi:

Testislerinden penisine sperm taşıyan tüplerde tıkanıklık. Buna obstrüktif azospermi denir.

Vazektomi.

Retrograd boşalma, meni bir orgazm sırasında penis dışında yerine mesane içine gittiğinde.

Azospermisi olan erkeklerin yaklaşık %40’ında testis sonrası tipvardır.

Hiçbir sperm sayısı ile anlaşma erkek kısırlık tedavisi seçenekleri.

Azospermi için tedavi seçenekleri tamamen durumun türüne ve nedenine bağlıdır. Hiçbir sperm sayısı bir tıkanıklık neden ise o zaman doktorunuz bir cerrahi işlem ile bu tıkanıklık kaynağı kaldırmak için deneyebilirsiniz.

Sorun doğada daha hormonal ise, o zaman doktorunuz hormonal dengeleri düzeltmek veya temizlemek ve enfeksiyon ilaçlar reçete olabilir.

Fertility Blend alarak önlemek ve hatta azospermi tedavisinde alternatif bir yoldur, hormonal sorun nedeniyle özellikle durum.

Fertility Blend Daily Wellness Company tarafından yapılan bir erkek doğurganlık ekidir. Bu ürün hormon metabolizması, sperm oluşumu ve hareketlilik yarar Çinko ve B vitaminleri içerir.

FertilityBlend da C vitamini ile zenginleştirilmiştir, E vitamini, yeşil çay ve selenyum, onlar sperm sayısı ve kalitesini artırmak yardımcı güçlü antioksidanlar vardır.

Bu ek diğer maddeler L-karnitin ve ferulik asit vardır.

İlk ay için günlük FertilityBlend 3-4 kapsül alın. Bundan sonra, günde 2 kapsül alarak devam edin. 3 ay sonra büyük sonuçlar fark edeceksiniz.

 

Fertility Blend