Erkek kısırlığı türleri

o infertilite söz konusu olduğunda, vakaların genellikle üçte biri erkeklere atfedilebilir. Ve bilmen gereken Erkek kısırlığının başlıca iki türü vardır.

Birçok kişi bir kadının sorunu olarak kısırlık düşünüyorum, ama aslında sorun genellikle erkek yatıyor. Erkek faktörü infertilite birçok durumda çiftler kısırlık büyük ölçüde katkıda bulunur. Bu doğurganlık klinikleri kısırlık sorunları için yardım isteyen kendi ofise gelip erkek hem de kadınlar test etmek isteyecektir yüzden.

erkek infertilitesi nedir?

Erkek infertilitesi erkekleri etkileyen yaygın bir üreme sorundur. çiftler en az bir yıl boyunca korunmasız seks sonra gebe mümkün değilken hem ortakları hekim tarafından kontrol edilmesi için, önemlidir. Üç infertilite vakalarının Eksildi erkek partner ile ilgili sorunlar ile bağlantılıdır.

Erkek kısırlığı türleri

Erkek kısırlığı 2 türü vardır:

  1. Birincil kısırlık: korunmasız seks en az 1 yıl sonra bir gebelik destek edemiyor
  2. Sekonder kısırlık: Bir gebeliği en az bir kez destekleyebildiniz, ancak şu anda

Erkek kısırlığı yaygın nedenleri

  • Düşük sperm sayısı. Sperm sayıları bir erkekten diğerine büyük farklılıklar olabilir, ancak ortalama olarak normal bir sperm sayısı mililitre başına yaklaşık 15 ila 200 milyon sperm arasında değişmektedir. 15 milyondan az bir şey düşük ve kısır olarak kabul edilir.
  • Kötü hareketlilik. Bol miktarda sperm olsa bile, etrafından dolaşamazlarsa fark etmez. Sperm döllenme için yumurta seyahat gerekir, ve bazı erkeklerin sperm sadece ya çok yavaş ya da ileriye taşımak değil çünkü yolculuk yapmak mümkün değildir.
  • Anormal sperm morfolojisi. Meslekten olmayanların ifadesine göre bu, spermin normal bir şekle sahip olmadığı anlamına gelir. Normal spermin uzun bir kuyruğu ve oval başı olurken, anormal morfolojisi olanlar kısırlığa neden olabilir.

Erkek kısırlığı çözümü

Eğer bir erkek iseniz, önlemek ve hatta kısırlık tedavisi için yapabileceğiniz bir yolu vardır. Sen Fertility Blend kullanabilirsiniz, kaliteli erkek doğurganlık takviyeleri biri. Daily Wellness. Erkekler için Fertility Blend aktif maddelerdayalı çalışır:

  • Amino asit, L-karnitin, sağlıklı sperm oluşumu için kritik olduğu gösterilmiştir.
  • Vitamin C ve E, yeşil çay ve selenyum sperm sayıları ve kalitesini artırmaya yardımcı tüm güçlü antioksidanlar vardır.
  • Antioksidan ferulik asit de sperm kalitesini artırmak için gösterilmiştir.
  • Çinko ve B vitaminleri (B6, B12 ve folat) erkek üreme sistemlerinde hormon metabolizması, sperm oluşumu ve hareketliliği gibi çeşitli yararlar için kritik besinlerdir.

Doğal bir besin takviyesi olmak, Fertility Blend kesinlikle etkilidir ve hiçbir yan etkisi yoktur.

 

Fertility Blend