Erektil disfonksiyon ve diyabet

Diyabet erkeklerde yaygındır ve erektil disfonksiyon  ile ilişkilendirilmiştir. Diyabetli erkeklerin yaklaşık% 35 ila% 75 erektil disfonksiyon yaşayacaksınız tahmin ediliyor.

diyabetli Erkekler muhtemelen sağlıksız beslenme ve yaşam tarzı, bugün daha da yaygın hale gelir.

kötü haber diyabetli erkeklerin diyabet olmadan erkeklere göre 10 ila 15 yıl önce erektil disfonksiyon gelişmektedir eğiliminde olmasıdır.

Diyabet ve erektil disfonksiyon arasındaki bağlantı

penis ve ereksiyon kontrol sinirlerine kan tedarik zarar verebilir Diyabet ereksiyon bozukluğu neden olabilir. 

Bir erkek cinsel uyandırdı olur, bir kimyasal denilen nitrik oksit onun kana salınır. Bu nitrik oksit penise kan akmasına izin veren, dinlenmek penis arter ve kas anlatır. Bu adama ereksiyon verir.

diyabetli Erkekler, durum kötü yönetilen değil, özellikle kan şekeri seviyesi salıncaklar ile mücadele.

kan şeker seviyesi çok yüksek olsun, daha az nitrik oksit üretilir. Bu almak ya ereksiyon tutmak için penis akan yeterli kan olmadığı anlamına gelebilir. nitrik oksit düşük seviyeleri sıklıkla diyabet olanlarda görülür.

Yaşam tarzı değişiklikleri

Birkaç yaşam tarzı Diyabet yönetimine yardımcı olacak sadece yapabilir, ama aynı zamanda ED tedavisi için bu değişiklikler vardır. Yapabilirsin:

Diyet yoluyla kan şekerini kontrol edin

Diyabet dostu bir diyet yemek daha iyi kan şekeri düzeylerini kontrol ve kan damarları ve sinirleriçin hasar miktarını azaltmaya yardımcı olacaktır.

Kontrol altında kan şekeri düzeylerini tutmak için uygun bir diyet de enerji düzeyleri ve ruh halini artırabilir, her ikisi de erektil disfonksiyon riskini azaltmaya yardımcı olabilir.

Aynı zamanda sertifikalı bir diyabet eğitimcisi olan bir diyetisyen ile yeme stilinizi ayarlamaya yardımcı olmak için çalışmayı düşünebilirsiniz.

Alkol tüketimi yok

Günde ikiden fazla içki içmek kan damarlarınıza zarar verebilir ve erektil disfonksiyona katkıda bulunabilir. Hatta hafif sarhoş olmak da zor bir ereksiyon elde etmek ve cinsel fonksiyon ile müdahale yapabilirsiniz.

Aktif olun

Sadece rutin düzenli egzersiz ekleyerek kan şekeri düzeylerini kontrol yardımcı olabilir, ama aynı zamanda dolaşımını artırabilir, düşük stres düzeyleri, ve enerji düzeylerini artırmak. Tüm bu erektil disfonksiyon tedavisine yardımcı olabilir.

Daha fazla uyku alın

Yorgunluk genellikle cinsel işlev bozukluğu için sorumlu. Her gece yeterli uyku almak sağlanması erektil disfonksiyon riskini düşürebilir.

Male Extra

Pozitif yaşam tarzı değişiklikleri diyabet yönetimine yardımcı olmalıdır. Ancak, erektil disfonksiyon için önemli bir iyileşme hissetmediyseniz, o zaman takviyesi bir desteğe ihtiyacım var.

Bu ürün birçok erkek çeşitli cinsel sorunların üstesinden yardımcı olduğu kanıtlanmıştır çünkü MaleExtra denemek için tavsiye edilir, özellikle erektil disfonksiyon.

MaleExtra uzun ereksiyon ve tüm gece kalma gücü anahtarıdır. Bu ürün l-arginin HCL ve nar güçlü dozlarda verir 40% ellagic asit.

Bu doğal maddeler özellikle önemli ölçüde vücudunuzun nitrik oksit üretimini artırmak için kendi yeteneği için seçilmiştir. Ve nitrik oksit penisinize kan akışını artırmak için anahtardır. Nitrik oksit rahatlatır ve kan damarlarını genişleterek, vücudunuzdaki kan akışını artırır.

Kanınızdaki nitrik oksit düzeylerini artırarak, MaleExtra penisve hücrelerinize oksijen teslim kan akışını artırır, daha uzun süre daha zor kalır sağlam bir ereksiyon veren, ve yoğun ve tatmin edici bir seks oturumu için dayanıklılık.

Male Extra