Ereksiyon problemi ve sigara: bağlantı nedir?

Ereksiyon problemi fiziksel ve psikolojik bir dizi faktörden kaynaklanabilir, bunlardan biri sigara içmek yasaktır.

sigara kan damarlarına zarar verebilir çünkü şaşırtıcı değil ve ereksiyon problemi sıklıkla penise fakir arteriyel kan damarlarındaki bir sonucudur. Eğer sigarayı bırakmak eğer Neyse ki, sizin damar ve cinsel sağlık ve performans arttırmak için muhtemeldir.

Nasıl sigara bir erkeğin ereksiyon etkiler?

Bir sertliğimi almak için, bir erkeğin penisine yeterli kan akımını sahip olması gerekir. Bu cinsel aktivite için yeterli ereksiyon firması tutan şeydir.

sigaradan Kimyasalları bu kan akışı etkileyebilir. Sigara kan damarlarının astar zarar verebilir veya ateroskleroz (damar sertliği) yol açabilir. Aynı zamanda içinde akmaya kan izin dinlenmek gerekir düz kas dokusunu etkileyebilir.

Bu senaryoların herhangi biri oluştuğunda, daha az kan penisi ulaşabilir. Erkekler ereksiyon yapamaz hale gelebilir. Of onlar eğer, ereksiyon zayıftır. Sigara ayrıca ereksiyon önemli bir rol oynayan bir bileşik nitrik oksit miktarını azaltabilir.

Yardım almak.

erkekler sigarayı bırakmak edildiğinde ereksiyon problemi genellikle daha iyi olur.

Sigarayı bırakmak her zaman iyi bir fikirdir – er daha iyi. Bir doktor bırakmaya yönelik yöntemler önermek veya bir sigara bırakma programına sevk yapabilirsiniz.

65 cinsel olarak aktif sigara içen erkeklerde kapsayan bir çalışmada, katılımcıların yüzde yirmi çalışmanın başlangıcında ereksiyon sorunu yaşıyor bildirdi. sonunda, sigarayı bırakmak artık acı ereksiyon problemleri vardı bu erkeklerin% 75!

Kenar Sağlığını Lider gelen yüksek kaliteli erkek arttırıcı – sigarayı bırakmak için ek olarak, ayrıca vigrxplus bir yardım bekleyebilir.

Vigrxplus hap cinsel geliştirmek cinsel arzularını ve libido, artmasına yardımcı olabilir; performans. Daha çok, sizin ereksiyon artırır ve ereksiyonun sorunu davranır.

Vigrxplus da artmış kan akışı ve sağlıklı kas gelişmesine neden olur nitrik oksit vücut seviyelerini yükseltir. takviyesi cinsel güveni artıracaktır.

Vigrxplus ana aktif maddeleri Bioperine Tribulus ve Damiana vardır. Onlar okudu ve tanınmış bir araştırma Lab tarafından test edilmiştir. Bulgular vigrxplus yüzden, kuvvetli, etkili ve güvenli olduğunu, hiç şüphesiz, kanıtlamak.

VigRX Plus