Düşük progesteron ile kadınlar için Doğal tedaviler

senin progesteron seviyeleri düşüktür ve doğal tedaviler için arıyorsanız, o zaman bu yazı bunları bulacaksınız.

Progesteron üreme sistemi, bir kadının adet döngüsü düzenlenmesi ve deri, kan ve kemik sağlığı gibi sistemik fonksiyonları bir dizi normal fonksiyonu anahtarıdır.

Bir progesteron eksikliği ortaya çıktığında Sonuç olarak, durum fiziksel hem de psikolojik hoş olmayan yan etkileri ve belirtileri yol açabilir. Neyse ki, bu sağlık sorunu hafifletmek için basit tedaviler vardır.

Kadınlarda düşük progesteron seviyeleri için tedaviler hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Düşük progesteron birincil neden olur.

Menopoz düşük progesteron seviyesinin başlıca nedenidir. Eğer menopoz ulaştıklarında, yumurtalıkların böyle progesteron gibi seks hormonlarının üretimini düşürmek başlar.

Düşük progesteron ek nedenleri yüksek östrojen düzeyleri, stres, diyet, beslenme ve egzersiz sayılabilir.

Alt progesteron seviyeleri, düzensizlikleri, vajinal kuruluk gibi yan etkilere neden olabilir, karın yağı, ruh hali, meme dolgunluk kaybı ve inceltme saç artış, doğurganlık, uyku bozuklukları, sıcak basması azalmıştır.

Düşük progesteron Diğer belirtiler akne, anksiyete, kuru gözler, panik atak, ruh hali, kas spazmları, kabızlık, yorgunluk, uykusuzluk, su tutma ve yüksek kolesterol içerir.

Düşük progesteron için basit doğal tedaviler.

  1. progesteron seviyelerinin korunması için gerekli olan vitamin B ve C, tüketiminizi arttırın.
  2. Eating more foods with zinc, like shellfish.
  3. Control your stress levels, as cortisol is released instead of progesterone in high periods of stress and it reduces progesterone levels.

Another effective treatment option.

Natural progesterone cream like Proferia can be an effective and safe treatment for dealing with health problems caused by low progesterone.

Proferia is an exclusive all-natural proprietary blend of 30 specific bio-active skin factors and concentrated natural USP progesterone in a base of wild yam extract, pure water, and soothing aloe vera.

Skin factors include the antioxidants A, C and E which assist in protection from free radicals.

Proferia uses the highly soluble and well absorbed wild yam extract as a carrier of the USP progesterone.

USP progesteron içeren ve doğal olarak sadece işe yaramaz progesteron içine yabani yam özü dönüştürmek için vücudun bağlı olmayan Kremler; Proferia projesteron güvenlik, tutarlılık ve etkinliğini sağlamak için USP yöntemler kullanılarak doğal iplik elde edilir. Çalışmalar bu doğal progesteron sentetik Progestın çok daha güvenli olduğunu göstermiştir.

Proferia bir petrol, lanolin, veya diğer hayvansal kaynaklı maddeler içerir.

Proferia