MaxSize

daha fazla cinsel zevk için Penis duyarlılık krem

Bazı erkekler kendi penisler istedikleri kadar hassas olmadığını düşünürüm. Ne ihtiyaç duydukları seks sırasında zevk arttırmak için bir penil duyarlılık kremdir.

tam seksten zevk edemez ve vajinal penetrasyonu yeterli duygu yoksa, penisin kesinlikle duyarsızdır. Bir erkek yaş başladığında Penis duyarsızlık genellikle oluşur.

duyarsız penisin ana nedenleri.

yaş ile hassasiyet azalması ana nedeni, periferik sinir fonksiyonu kötüye gitmektedir. Yüksek kan şekeri bu hızlandırır şeydir. Bazı vitaminler ve sinir bu konuda yardım edebilir fonksiyonunu (ve diyabetik nöropati) geliştirmek takviyeleri vardır.

(Yapabilir veya şeyler) giyim sürtünmesini glans korumak için bazı ‘sünnet yerine’ ürünleri de vardır. Erkekler bir kaç hafta onları giyen artan hassasiyet farkedilir fark yaratıyor söyledi.

Sünnet derisi restorasyon.

Penis duyarlılığını artırmak için bir seçenek, bir sünnet restorasyon büyüyen gereğidir. Eğer cilt büyümeyi teşvik için yapmanız gereken tek şey düzenli cilt biraz gerin olduğunu.

Orada cihazları ( “tuggers”) bunun için bu yardım yapılmış, ancak bir cihazı kullanmak için yeterli gevşek cilt orada değilse, siz (ay birkaç hafta) ilk başta elle uzatmak zorundayız.

Genellikle tüm yeni cilt büyümeye altı ay ve bir kaç yıl arasında sürer. Ama en kısa sürede glans sırtı karşılamak için yeterli cilt olarak orada çok daha hassas penis yapmaya başlar.

MaxSize: sizin için penil duyarlılık krem.

MD Bilim Labs tarafından yapılan bir ürün – Eğer penis hassasiyetini artırmak için en kolay yolu istiyorsan, o zaman MAXSIZE kullanın.

MaxSize kremin az miktarda alın ve penis üzerine masaj. Yavaşça parmak uçlarınızı kullanarak krem ​​masaj. malzeme bir geride herhangi bir karışıklık yağlı bir kalıntı bırakmadan deri yoluyla kan akışına emilmez alacak.

MaxSize Erkek Donanım Krem penil duyarlılık artırırken erkek, dayanıklılık, kuvvet ve dayanıklılık artırmak yardımcı olur. En iyi sonuçlar için, sadece 30 dakika cinsel aktivite önce penisin mili üzerine krem ​​uygulayın.

Penis hassasiyeti ve cinsel dayanıklılık geliştirirken düzenli kullanım ile, performans ve dayanıklılık artırabilir.

MaxSize