Co zrobić z nadmiernego smarowania pochwy u kobiet

Wilgotność pochwy podczas stosunku jest normalne u kobiet. Jednak nadmierne smarowanie może być nieprzyjemne i krępujące dla kobiety i jej partnera.

Przyczyny nadmiernego smarowania pochwy u kobiet.

1. naturalną nadmiernej wilgotności pochwy. Żyły w miednicy, sromu i łechtaczki rozszerzają się, gdy jesteś pobudzony seksualnie. W rezultacie, więcej krwi przepływa przez. Czujesz więcej ciepła w kroczu powodując uczucie „zaczerwienienie” w pochwie.

Dla kobiet, które są bardzo pobudliwy i bardzo pobudzone, pochwy zaczyna się pocić. Co prowadzi do nadmiernej ilości wilgoci ani wilgoci.

2. Kobieta lub „G-spot” wytrysk. Stymulacja punktu G często prowadzi do orgazmu G-Spot lub kobiecej ejakulacji. Kiedy kobieta wytrysk, dużo ciepłego płynu pochwy wypływa. (Niektóre kobiety opisać jako mające wilgotność kubek ciepłej wody rozlanej na łóżko).

3. Nadmiar nawilżenia pochwy wywołane przez leki. Pigułki antykoncepcyjne i leki na receptę mogą podnieść poziom estrogenu w szyjki macicy, macicy i pochwy. Zbyt dużo estrogenów może prowadzić do nadmiernego wydzielina pochwy. Jest to najbardziej zauważalne przy uruchomieniu, zatrzymane lub włączony do nowej pigułki antykoncepcyjnej.

Poszczególne etapy naszego cyklu miesiączkowego może skutkować różnym stopniu wilgotności pochwy. Większość z nas produkować więcej płynów połowie cyklu, zwłaszcza w czasie owulacji.

Strona główna zadośćuczynienie za nadmierne smarowanie pochwy.

Jednym z najlepszych środków domu dla nadmiernego smarowania pochwy jest spożywanie wywar z wody i nasion kozieradki. 2-3 łyżeczki nasion kozieradki powinny być gotowane w litrze wody przez co najmniej pół godziny, zanim woda jest napięta i spożywana. Pasta miąższu mango może być również bezpośrednio stosowana na pochwie w leczeniu tego problemu.

Jak stosować smarowanie pochwy

Jeśli nadmierne smarowanie pochwy jest dla Ciebie, należy rozważyć utrzymanie ręcznik w pobliżu łóżka, aby lekko wysuszyć swoje i jego narządów płciowych podczas krótkich przerw od seksu. To może wydawać się niezręczne, ale jeśli czujesz się ze sobą komfortowo, może to być łatwe rozwiązanie wspólnego problemu.

Możesz również spróbować pozycji seksualnych, takich jak kobieta na górze lub te, które wiążą się z powolnymi ruchami szlifowania (takimi jak technika wiązania coital), które dają większą kontrolę nad nim pobyt w.

Nadmierne smarowanie pochwy nie zawsze jest złe

Nadmierne smarowanie pochwy nie zawsze jest złe. To rzeczywiście pokazuje, że funkcja seksualna w organizmie jest nadal “normalne”. Nadmierna wilgotność pochwy nawet pomaga kobietom łatwiej osiągnąć orgazm.

Musisz wiedzieć, że są jakieś pechowe kobiety tam, trudno jest uzyskać mokrość pochwy z powodu braku równowagi hormonalnej lub innych przyczyn. Sucha pochwa powoduje ból i dyskomfort podczas stosunku płciowego, może nawet prowadzić do infekcji.

Jednak, istnieje YesOB jako praktyczne i szybkie rozwiązanie dla kobiet z suchości pochwy.

Co to jest YesOB? Cóż, to skrót od Yes Oil-Based Smarant – organiczny smar wykonany z najlepszych naturalnych składników. Ten aksamitny smar został zaprojektowany, aby stymulować przyjemność podczas kochania i poprawić swoje najbardziej intymne chwile.

Z pierwszej na świecie certyfikowanej ekologicznej gamy smarów intymnych, TAK Smar jest starannie sformułowany z wysokiej jakości naturalnych składników, w tym organicznych olejów roślinnych, masła kakaowego i wosku pszczelego.

Tak Smary są zalecane przez ginekologów jako bezpieczna i naturalna alternatywa dla wielu chemicznych smarów. Ich miękka i odżywcza formuła zapewnia, że bez względu na to, jak wrażliwa jest twoja skóra, tak olejowe smary mogą poprawić kochanie bez niepożądanych skutków ubocznych.

Można użyć obu wariantów Tak olej na bazie smaru na błony śluzowe, wilgotne warstwy półprzepuszczalnej tkanki, że linia usta, nos, oczy, pochwy i odbytu. Te wrażliwe obszary są podatne na uszkodzenia i podrażnienia, ale TAK Olej na bazie smaru jest całkowicie bezpieczny do zastosowania ze względu na jego delikatny preparat organiczny.

 

Yes OB